کد خبر : 73289 24 بهمن 1396 ساعت [ 19:34 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

دورتموند خواستار حضور دائمی باتشوایی شد

[ad_1] به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی باشگاه دورتموند جذب دائمی میچی باتشوایی شد و مذاکرات خود را با باشگاه چلیسی شروع کرد. به گزارش ایسنا و به نقل از کیکر، میچی باتشوایی نیمکت نشین چلسی از زمان جضور در بوروسیا دورتموند عملکرد خیلی خوبی داشته است و توانسته در ۲ دیدار در بوندسلیگا ۳ […]

[ad_1]
به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی

باشگاه دورتموند جذب دائمی میچی باتشوایی شد و مذاکرات خود را با باشگاه چلیسی شروع کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از کیکر، میچی باتشوایی نیمکت نشین چلسی از زمان جضور در بوروسیا دورتموند عملکرد خیلی خوبی داشته است و توانسته در ۲ دیدار در بوندسلیگا ۳ بار گلزنی کند تا به خوبی جای خالی اوبامیانگ را که به آرسنال رفته است پر کند. 

عملکرد خوب میچی باتشوایی باعث شده است تا باشگاه بوروسیادورتموند از همین الان تلاش خود را برای جذب دائمی این بازیکن آغاز کنند. رضایت اشتوگر سرمربی دورتموند از مهاجم بلژیکی خود که زوج لوکاکو در خط حمله بلژیک است باعث شده است تا مذاکرات تیم آلمانی با طرف انگلیسی آغاز شود.

از طرفی گفته می‌شود باتشوایی دوست دارد در آلمان بماند و از زندگی در این کشور راضی است و دوست ندارد به انگلیس بازگردد.

چلسی در سال ۲۰۱۶ با رقمی بالغ بر ۳۰ میلیون پوند این بازیکن را از تیم مارسی خریداری کرد ولی او در این مدت نتوانست جایگاه ثابتی برای خود در ترکیب این تیم لندنی پیدا کند.

هانس یواخیم واتسکه، مدیر باشگاه دورتموند درباره حضور این بازیکن گفت: ما در تابستان تمام تلاش خودمان را خواهیم کرد تا قرارداد باتشوایی را دائمی کنیم و بتوانیم او را برای فصل بعد هم در اختیار داشته باشیم.

انتهای پیام

[ad_2]

لینک منبع

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت