کد خبر : 73292 24 بهمن 1396 ساعت [ 19:49 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کمانداران ایران در کاپ آسیایی تایلند شرکت می‎کنند

[ad_1] پایگاه خبری ورزشی تیفوسی: به گزارش خبرنگار مهر، مسابقات تیر و کمان داخل سالن قهرمانی جهان از پنجشنبه به میزبانی آمریکا آغاز می شود. ۹ کماندار ایران نیز برای حضور در این رقابت ها بامداد امروز سه شنبه عازم آمریکا شدند.  البته حضور در مسابقات جهانی آمریکا، آخرین برنامه برون مرزی تیروکمان ایران نیست. […]

[ad_1]
پایگاه خبری ورزشی تیفوسی:

به گزارش خبرنگار مهر، مسابقات تیر و کمان داخل سالن قهرمانی جهان از پنجشنبه به میزبانی آمریکا آغاز می شود. ۹ کماندار ایران نیز برای حضور در این رقابت ها بامداد امروز سه شنبه عازم آمریکا شدند. 

البته حضور در مسابقات جهانی آمریکا، آخرین برنامه برون مرزی تیروکمان ایران نیست. مسئولان فدراسیون با توجه به برگزاری مسابقات کاپ آسیایی در تایلند، حضور در این رقابت ها را به عنوان آخرین اعزام در سال جاری در دستور قرار داده اند. 

مسابقات تیروکمان کاپ آسیایی تایلند ۱۹ اسفندماه آغاز می شود و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت. 

به همین منظور همزمان با حضور کمانداران کشورمان در آمریکا، برای دیگر کمانداران اردوی آماده سازی برگزار می شود. این اردو از فردا در بخش ریکرو مردان و بانوان آغاز می شود. غلامرضا رحیمی، متین سبزی، امین پیر علی و عرفان ارژنگی پور همراه با پارمیدا قاسمی، مهسا بدخشان، شیوا شجاع مهر و نگین وداد کمانداران حاضر در این اردو هستند. این کمانداران زیر نظر «پارک میوک وون» تمرینات شان را پیگیری می کنند. 

[ad_2]

لینک منبع

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت