کد خبر : 73406 25 بهمن 1396 ساعت [ 10:02 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پوچتینو: با یک روز استراحت کمتر فوق العاده بودیم

[ad_1] به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی سرمربی تاتنهام به تمجید از عملکرد شاگردانش برابر یوونتوس پرداخت و تاکید کرد تیمش با یک روز استراحت کمتر در تورین فوق العاده بود. به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از دیلی میل، تاتنهام دیشب (سه‌شنبه) در آغاز دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به […]

[ad_1]
به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی

سرمربی تاتنهام به تمجید از عملکرد شاگردانش برابر یوونتوس پرداخت و تاکید کرد تیمش با یک روز استراحت کمتر در تورین فوق العاده بود.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از دیلی میل، تاتنهام دیشب (سه‌شنبه) در آغاز دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به دیدار یوونتوس رفت و در حالی که با دو گل از این تیم عقب بود بازی را به تساوی کشاند و نتیجه‌ ارزشمندی را به دست آورد.

مائوریسیو پوچتینو، سرمربی تاتنهام بعد از نتیجه‌ ارزشمند در زمین یوونتوس گفت‌: بازی را خوب شروع نکردیم ولی توانستیم دو گل به تیمی بزنیم که از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. از نظر مالکیت توپ کاملا نسبت به حریف سرتر بودیم و قدرتمان را به رخ یوونتوس کشاندیم. باعث شدیم یوونتوس در نیمه دوم فوتبال دفاعی بازی کند و فقط به ضد حمله فکر کند تا شانس گلزنی داشته باشد. من فکر می‌کنم که امشب با تمرکز بالایی برابر یوونتوس ظاهر شدیم. وقتی ۲ بر صفر از تیمی عقب هستید آن هم در لیگ قهرمانان اروپا کار سختی برای بازگشت به مسابقه دارید ولی ما توانستیم این کار را ممکن کنیم.

سرمربی تاتنهام در ادامه‌ صحبت‌های خود همچنین، ‌اضافه کرد: انرژی تیم بسیار بالا بود. این را هم در نظر بگیرید ما یک روز نسبت به یوونتوس کمتر استراحت داشتیم. ما شنبه بازی کردیم و یوونتوس جمعه بازی کرد. یک روز برای لیگ قهرمانان اروپا خیلی زیاد است. ما شنبه داربی لندن را پیش رو داشتیم و قبل تر از آن با منچستریونایتد و لیورپول بازی کردیم. فقط می‌توانم تیمم را تمجید کنم. ما نسبت به گذشته با تجربه‌تر شده‌ایم ولی نه در حد یوونتوس حالا یک بازی بسیار حساس در پیش رو داریم. ما تیم جوانی هستیم و نباید اسیر جو لیگ قهرمانان اروپا شویم. در بازی برگشت باید بهتر از امشب باشیم تا به مرحله بعد راه یابیم.

انتهای پیام

[ad_2]

لینک منبع

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت