کد خبر : 73508 25 بهمن 1396 ساعت [ 16:48 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیکان به نیمه نهایی لیگ برتر والیبال رسید

[ad_1] به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی تیم پیکان تهران با پیروزی سه بر صفر برابر تیم شهرداری ورامین به عنوان نخستین تیم به مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال صعود کرد. به گزارش ایسنا، در آغاز دیدار های دور برگشت مرحله پلی آف لیگ برتر والیبال از ساعت ۱۵ و در خانه والیبال و […]

[ad_1]
به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی

دیدار تیم‌های والیبال پیکان و شهرداری تبریز

تیم پیکان تهران با پیروزی سه بر صفر برابر تیم شهرداری ورامین به عنوان نخستین تیم به مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال صعود کرد.

به گزارش ایسنا، در آغاز دیدار های دور برگشت مرحله پلی آف لیگ برتر والیبال از ساعت ۱۵ و در خانه والیبال و در حضور ۴۰۰ تماشاگر تیم پیکان تهران میزبان شهرداری ورامین بود که در پایان موفق شد با نتیجه سه بر یک به پیروزی برسد تا با دو بردی که به دست آورد به مرحله نیمه نهایی صعود کند.

در سوی مقابل شاگردان محمد ترکاشوند که در بازی رفت در خانه عملکرد ضعیفی داشتند، هرچند با تشویق های پرشور تماشاگرانشان در خانه والیبال بازی قابل قبولی را ارائه داند اما مغلوب کار تیمی خوب پیکان شدند و با این دو شکست از گردونه رقابت ها کنار رفتند.

پیکان باید در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده دیدار بانک سرمایه و هاوش گنبد برود.

در دیگر دیدار های دور برگشت مرحله پلی آف از ساعت ۱۶ تیم خاتم اردکان به مصاف سایپا تهران رفته است که این بازی با نتیجه یک بر صفر(۲۵-۲۰) به سود خاتم در جریان است.

از ساعت ۱۷:۳۰ هاوش گنبد در سالن المپیک میزبان هاوش است و کاله مازندران از شهرداری تبریز میزبانی می کند.

انتهای پیام

[ad_2]

لینک منبع

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت