کد خبر : 73552 25 بهمن 1396 ساعت [ 22:54 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

محرومیت شیرکوند در آستانه بازی با پیکان بخشیده شد

[ad_1] به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی احسن اله شیرکوند با عذر خواهی رسمی از فدراسیون والیبال، مقابل پیکان به میدان می رود. به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، بر اساس اعلام سازمان لیگ، نشست کمیته انضباطی روز دوشنبه ۲۳ بهمن ماه برای بررسی مسائل پیش آمده در بازی […]

[ad_1]
به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی

احسن اله شیرکوند با عذر خواهی رسمی از فدراسیون والیبال، مقابل پیکان به میدان می رود.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، بر اساس اعلام سازمان لیگ، نشست کمیته انضباطی روز دوشنبه ۲۳ بهمن ماه برای بررسی مسائل پیش آمده در بازی پیکان و شهرداری ورامین تشکیل شد.

احسن الله شیرکوند لیبروی شهرداری ورامین با حضور در کمیته انضباطی ضمن عذر خواهی رسمی از فدراسیون والیبال و اظهار ندامت از اظهارات خود در جریان بازی و همچنین تعهد مبنی بر تکرار نکردن این گونه رفتار ها، اجازه حضور در مسابقه امروز مقابل پیکان را به دست آورد.

همچنین تیم شهرداری ورامین به علت رفتار نا مناسب تماشاگرانش در دیدار رفت مرحله نخست پلی آف مقابل پیکان، به یک جلسه محرومیت از حضور تماشاگران در بازی خانگی محکوم شد.

دور برگشت مرحله نخست پلی آف لیگ برتر والیبال امروز چهارشنبه با چهار دیدار در شهرهای تهران، گنبد، اردکان و آمل پیگیری می‌شود.

انتهای پیام

[ad_2]

لینک منبع

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت