خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / سایر تیم های لیگ برتر / فرهاد کاظمی: خوب نبودیم اما قهرمانانه کار کردیم

فرهاد کاظمی: خوب نبودیم اما قهرمانانه کار کردیم

فرهاد کاظمی: خوب نبودیم اما قهرمانانه کار کردیم

سرمربی راه آهن گفت: عملکردمان خوب نبود اما قهرمانانه کار کردیم.

به گزارش ایسنا منطقه خوزستان، فرهاد کاظمی در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل فولاد خوزستان گفت: برای درگذشت آقای داودی و علی هویسی عکاس خوب خوزستان تسلیت عرض می‌کنم. روح‌شان شاد باشد. در رابطه با بازی باید عرض کنم ما چندان عملکرد خوبی نداشتیم اما قهرمانانه کار کردیم. در دو حرکت ایستگاهی توانستیم به گل برسیم. در کل بازی خوبی نبود و کار تاکتیکی زیادی در آن انجام نشد. ما فقط پرس کردیم و چندان کار تاکتیکی انجام ندادیم.

وی ادامه داد: تیم ما زمان کافی برای تمرین نداشت. جا دارد از آقای فتاحی ناظر این بازی تشکر کنم چرا که خوب کار کرد. نباید توقع زیادی از فولاد یا تیم ما داشت. در بازی اول و دوم این گونه عملکردها طبیعی است. به هر صورت فولاد و تیم‌های خوزستانی قابل احترام هستند و امیدوارم در بازی‌های بعدی هم عملکرد خوبی داشته باشند. داوری هم در این بازی خوب کار کرد و مسئله خاصی نداشت.

سرمربی تیم فوتبال راه آهن درباره عدم حضور رضا شاهرودی روی نیمکت این تیم گفت: آقای شاهرودی کارتش آماده نبود و هنوز با ما قرارداد نبسته است. قرارداد داخلی بسته اما آن را به ثبت نرسانده و متاسفانه به دلایلی به این بازی نرسید.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه چگونه لیگ منظمی داشته باشیم گفت: لیگ منظم مستلزم برنامه‌ریزی است. لیگ برتر ما برنامه‌ای ندارد و علاوه بر مدیران، حتی مربیان هم چندان کار فوتبالی انجام نمی‌دهند.

کاظمی اضافه کرد: من 5 درصد هم از تیمم راضی نیستم و به خاطر استرس بازیکنان، در این بازی نتوانستیم فوتبال‌مان را از لحاظ تاکتیکی ارائه دهیم. فوتبال کشورمان هم به همین صورت شرایط خوبی ندارد و از لحاظ تاکتیکی به بن‌بست رسیده است.

وی در پایان درباره جذب سید صالحی گفت: سید صالحی را می‌خواستیم اما از لحاظ مالی با او به توافق نرسیدیم.

انتهای پیام

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *