خانه / خبرهای فوتبال خارجی / لیگ های خارجی / بوندسلیگا آلمان / با پیروزی مقابل وولفسبورگ؛ بایرن در ضربات پنالتی شکست خورد/ وولفسبورگ قهرمان شد
تیم فوتبال بایرن مونیخ با شکست برابر وولفسبورگ در ضربات پنالتی عنوان قهرمانی سوپرکاپ باشگاه‌های آلمان را از دست داد و ناکامی دیگری برای این تیم با مربیگری گواردیولا رقم خورد. http://media.mehrnews.com/d/2015/08/02/3/1781953.jpg

با پیروزی مقابل وولفسبورگ؛ بایرن در ضربات پنالتی شکست خورد/ وولفسبورگ قهرمان شد

با پیروزی مقابل وولفسبورگ؛ بایرن در ضربات پنالتی شکست خورد/ وولفسبورگ قهرمان شد

تیم فوتبال بایرن مونیخ با شکست برابر وولفسبورگ در ضربات پنالتی عنوان قهرمانی سوپرکاپ باشگاه‌های آلمان را از دست داد و ناکامی دیگری برای این تیم با مربیگری گواردیولا رقم خورد.

به گزارش خبرگزاری مهر، دیدار سوپرکاپ باشگاه‌های آلمان را تیم های وولفسبورگ و بایرن مونیخ از ساعت ۲۳ روز شنبه برگزار کردند که جدال این دو تیم در پایان ۹۰ دقیقه با تساوی یک – یک خاتمه یافت اما در ضربات پنالتی این تیم وولفسبورگ بود که با حساب  ۵ بر چهار برنده شد و جام قهرمانی را بالای سر برد.

نیمه نخست این بازی با تساوی بدون گل خاتمه یافت اما در نیمه دوم این تیم بایرن مونیخ بود که در دقیقه ۴۹ روی ضربه آرین روبن به گل رسید تا بایرن یک بر صفر از حریف پیش بیفتد. در حالی که بازی رو به پایان بود نکلاس بندتنر در دقیقه ۸۹ دروازه نویر را باز کرد تا کار به تساوی کشیده شود. در لحظات باقی مانده تا پایان ۹۰ دقیقه هم اتفاق خاصی رخ نداد و ضربات پنالتی تعیین کننده سرنوشت این بازی شد.

در ضربات پنالتی همه بازیکنان تیم وولفسبورگ توپ خود را وارد دروازه مانوئل نویر کردند اما ژابی آلونسو از تیم بایرن ضربه خود را از دست داد تا این تیم ۵ بر ۴ شکست بخورد و ناکامی دیگری برای پپ گواردیولا در تیم بایرن ثبت شود.

http://media.mehrnews.com/d/2015/08/02/3/1781953.jpg

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *