پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 7439 11 مرداد 1394 ساعت [ 20:54 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اسماعیل حسن‌زاده: محرومیت و جرمیه نقدی در انتظار گل‌محمدی

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام کرد سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان به خاطر مصاحبه‌اش پس از دیدار با ملوان بندرانزلی بدون شک با محرومیت و یا جریمه نقدی مواجه می‌شود.

اسماعیل حسن‌زاده: محرومیت و جرمیه نقدی در انتظار گل‌محمدی

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام کرد سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان به خاطر مصاحبه‌اش پس از دیدار با ملوان بندرانزلی بدون شک با محرومیت و یا جریمه نقدی مواجه می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، اسماعیل حسن‌زاده در خصوص دیدارهای هفته نخست رقابتهای لیگ برتر باشگاه‌های کشور، ضمن بیان مطلب فوق گفت: هفته نخست رقابتهای لیگ برتر برگزار شد و از سوی نمایندگان و داوران این بازی‌ها، در ۵ دیدار تخلفاتی گزارش شده است. این تخلفات شامل اهانت، فحاشی و رفتار نامناسب تماشاگران و عوامل تیم‌ها اعم از مربی و سرمربی به مقامات رسمی مسابقات و یا تیم مقابل است.

وی افزود: با توجه به اینکه هفته اول مسابقات برگزار شد و از ۸ مسابقه برگزار شده، در ۵ دیدار شاهد تخلف بوده‌ایم، مدیرعامل باشگاه‌ها را به کمیته انضباطی دعوت خواهیم کرد و از آنها می‌خواهیم تا سکوی های خود را به هر نحوی که می‌شود، کنترل کنند. به عنوان مثال از مدیران عامل باشگاه‌‎های پرسپولیس، ملوان انزلی و تراکتورسازی تبریز می‌خواهیم دقت بیشتری در نوع رفتار تماشاگران خود داشته باشند چرا که متاسفانه این سه تیم میزبان مسابقات در هفته اول بوده‌اند و شاهد تخلفاتی از سوی تماشاگران‌شان بوده‌ایم.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال همچنین یادآور شد: بر همین اساس پس از بررسی گزارش‌های تیم‌ها، جریمه نقدی و محرومیت برای تیم‌ها در نظر خواهیم گرفت و اگر رفتار غیر ورزشی و برخورد نامناسب مجددا از سوی تیم‌ها و یا تماشاگران مشاهده شود، جرایمی نظیر برگزاری بازی بدون حضور تماشاگر و یا انتقال بازی به شهر دیگر را در نظر خواهیم گرفت.

حسن‌زاده اضافه کرد: پاشنه آشیل حوادث و تخلفات انضباطی مصاحبه‌ها و صحبت‌هایی است که عوامل تیم‌ها قبل و بعد از مسابقات انجام می‌دهند. به عنوان مثال مصاحبه یحیی گل‌محمدی باعث شد تا شاهد تخلفاتی باشیم و ضمن اینکه تماشاگران این تیم به خاطر مطالبی که سرمربی تیم ذوب‌آهن مطرح کرده بود، رفتار ناشایستی انجام دادند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: بدون شک وی با محرومیت و یا جریمه نقدی مواجه خواهد شد و به عنوان مسئول کمیته انضباطی از کادر تیم ها می خواهم که در مصاحبه هایشان مطالبی را مطرح نکنند که باعث ایجاد تشنج در مسابقات شود.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال همچنین گفت: اگر گل‌محمدی مدارک مستندی را در اختیار دارد، می‌تواند به کمیته اخلاق ارائه کند نه اینکه در مصاحبه مطبوعاتی آن را مطرح و در نهایت در سکوها شاهد جنجال و رفتار نامناسب تماشاگران باشیم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت