خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اینترنشنال چمپیونز کاپ / شکست بارسلونا برابر فیورنتینا در ایتالیا
FC-Barcelona-old-logo

اینترنشنال چمپیونز کاپ / شکست بارسلونا برابر فیورنتینا در ایتالیا

اینترنشنال چمپیونز کاپ / شکست بارسلونا برابر فیورنتینا در ایتالیا

 

تیفوسی به گزارش وبسایت نود، بارسلونا در چارچوب اینترنشنال چمپیونز کاپ در فلورانس با نتیجه ۲-۱ مغلوب فیورنتینا شد.

تیم های بارسلونا و فیورنتینا یکشنبه شب، در دیداری دوستانه از سری مسابقات اینترنشنال چمپیونز کاپ منطقه آمریکا در شهر فلورانس به مصاف هم رفتند.

انریکه تیمش را با ترکیبی همچون بازی های قبلی دوستانه در تور آمریکا، راهی زمین کرده بود و هنوز هم خبری از ستارگان بزرگ این تیم که در کوپا آمریکا حضور داشتند، نبود.

بارسا شروع بسیار بدی در بازی داشت و در دوازده دقیقه ابتدایی دو بار دروازه اش باز شد. دو گلی که در نهایت سرنوشت بازی را هم تعیین کرد. برناردشی در دقایق ۴ و ۱۲ روی دو سانتر از جناح راست، یک بار با ضربه سر و یک با پا، دروازه تراشتگن را باز کرد تا فیورنتینا بازی را به بهترین شکل ممکن آغاز کند.

بعد از برتری فیورنتینا با دو گل، بارسلونا کم کم به خودش اومد و خیلی سریع، تنها ۵ دقیقه بعد، سوارز روی پاس عالی راکیتیچ بازی را ۲-۱ کرد.

گل های سریع در دقایق ابتدایی، نوید یک مسابقه پر گل را می داد، بعد از گل اول بارسلونا، این تیم تا پایان نیمه اول بارها و بارها به سمت دروازه حریف حرکت کرد ولی سوارز، پدرو و البته سایر بازیکنان بارسلونا، در زدن ضربات آخر کاملاً بی دقت بودند تا این تیم در رسیدن به گل ناکام ماند.

داستان نیمه دوم نیز همینطور بود، بارسلونا حاکم مطلق توپ و میدان بود و البته به فرصت هایی هم رسید که کمتر از فرصت های نیمه اول بود، ولی همان موقعیت ها نیز یک به یک، از دست رفتند تا در نهایت انریکه و تیمش، بار دیگر در دیداری دوستانه مغلوب شوند.

بارسلونا در اینترنشنال کاپ، ۴ امتیاز کسب کرده و هفتم است، فیورنتینا نیز با ۵ امتیاز پنجم است، قهرمان زودهنگام این مسابقات پاریسن ژرمن است.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *