پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 7467 12 مرداد 1394 ساعت [ 9:31 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رونی: بازگشت به گودیسون پارک کمی عجیب بود

مهاجم شیاطین سرخ پس از پوشیدن پیراهن اورتون در دیداری دوستانه عنوان کرد از بازگشت به ورزشگاه اختصاصی تیم پیشین خود احساس عجیبی به او دست داده است.
رونی

رونی: بازگشت به گودیسون پارک کمی عجیب بود

ه گزارش خبرگزاری تسنیم، شب گذشته (یکشنبه) در دیداری دوستانه اورتون در بازی بزرگداشت دانکن فرگوسن، بازیکن سابق این تیم در ورزشگاه گودیسون پارک پذیرای ویارئال بود. در این بازی که با شکست 2 بر یک آبی‌پوشان مرسی‌ساید به پایان رسید، وین رونی، کاپیتان منچستریونایتد بار دیگر پیراهن تیم پیشین خود را بر تن کرد.

وین رونی که در سال 2004 گودیسون پارک را به مقصد اولدترافورد ترک کرده بود، پس از این بازی به خبرنگاران گفت: بازگشت به اینجا و استقبال گرمی که هواداران اورتون از من داشتند، زیبا بود که از این بابت خوشحالم. مهمتر از همه هم این بود که روز بزرگی برای دانکن بود و واقعاً از بازی لذت برد. دیدن مجدد او در زمین فوق‌العاده بود.

کاپیتان شیاطین سرخ در ادامه عنوان کرد: امروز، روز متفاوتی بود و بار دیگر به رختکن گودیسون پارک بازگشتم که این در ابتدا کمی عجیب بود. نمی‌دانستم که بازگشتم به اورتون چه واکنش‌هایی را به همراه خواهد داشت، ولی باید بگویم که استقبال خوبی را از سوی هواداران این تیم دیدم.

مهاجم پیشین اورتون به سایت رسمی این باشگاه هم گفت: از واکنش هواداران خوشحالم. هیچ‌وقت نمی‌شود پیش‌بینی کرد که در چنین شرایطی هواداران چه واکنشی نشان خواهند داد، ولی باید بگویم که آنها در این بازی فوق‌العاده بودند. پسرانم و همسرم همچنین حس خوبی از این بازی داشتند و من را با پیراهن اورتون هم دیدند.

 

رونی

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت