خانه / خبرهای فوتبال خارجی / نتایج بازی‌های دوستانه فوتبال شکست بارسلونا و اینتر

نتایج بازی‌های دوستانه فوتبال شکست بارسلونا و اینتر

نتایج بازی‌های دوستانه فوتبال شکست بارسلونا و اینتر

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در مهمترین بازی‌های دوستانه فوتبال اروپا، بارسلونا و اینتر‌میلان مقابل رقبای‌شان شکست خوردند و لیورپول و ویارئال حریفان خود را از سر راه برداشتند.

بارسلونا در «چمپیونزکاپ» که به میزبانی آمریکا برگزار می‌شود، با نتیجه 2 بر یک مغلوب فیورنتینای ایتالیا شد. «برناردسکی» در دقایق 4 و 12 فیورنتینا را به گل رساند و تک گل بارسلونا را سوارس در دقیقه 17 وارد دروازه رقیب کرد.

در دیگر بازی مهم شب گذشته اینتر، مغلوب گل دقیقه 54 وسلی اسنایدر، بازیکن سابقش شد و به گالاتاسرای باخت.

لیورپول با گل‌های دقیقه 48 بنتکه، دومین خرید گرانقیمت تاریخش و دقیقه 87 شی اوجوی جوان 2 بر یک سوئیندون‌تاون، تیم دسته‌های پایین‌تر فوتبال انگلیس را که آخرین بار فصل 94-1993 در لیگ برتر حضور داشت، شکست داد.

در یک بازی جالب، اورتون در بازی بزرگداشت دانکن فرگوسن، بازیکن سابقش و در حضور وین رونی در ترکیب تیم 2 بر یک به ویارئال باخت.

در سایر بازی‌های دوستانه مهم، والنسیا 3 بر 2 مغلوب کلن شد، وستهام با همین نتیجه به وردربرمن باخت، اسپانیول و ساوتهمپتون به تساوی یک – یک رسیدند، سویا یک بر صفر مغلوب برایتون انگلیس شد، شالکه و توئنته هلند به تساوی یک – یک رضایت دادند، پورتو با سه گل استوک‌سیتی را برد، اوساسونا 2 برصفر هم‌ایالتی باسکی‌اش، بیلبائو را شکست داد و ناپولی 3 بر2 مقابل نیس زانو زد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *