پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 7480 12 مرداد 1394 ساعت [ 9:43 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تبریک طعنه‌آمیز مورینیو پس از اولین باخت به ونگر

آقای خاص پس از قبول اولین شکست مقابل دشمن دیرینه‌اش باز هم عبارت محبوب خود پس از هر ناکامی را به زبان آورد.

تبریک طعنه‌آمیز مورینیو پس از اولین باخت به ونگر

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ژوزه مورینیو، سرمربی مشهور چلسی پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل آرسنال در سوپرجام انگلیس مثل بیشتر اوقات پس از ناکامی‌اش، ادعا کرد تیم برتر میدان بازنده شد.

آقای خاص درباره اولین شکست دوران حرفه‌ای‌اش مقابل ونگر، سرمربی آرسنال گفت: چلسی تیم برتر میدان بود و کنترل توپ و بازی را در دست داشت. فرصت‌های زیادی داشتیم و حریف فقط به ضدحمله روی آورده بود، چلسی کاملاً سازمان‌دهی شده بازی کرد.

او در ادامه تاکتیک‌های دفاعی ونگر را با این حرف‌ها زیر سؤال برد: رقیب با شیوه خاص خودش بازی کرد. بی‌دلیل جلو افتاد، به لاک دفاعی فرو رفت و در این کار هم موفق نشان داد. البته در این مقطع فصل هنوز تیم‌ها شکل نگرفته‌اند و از بین بردن خستگی کار دشواری است. در این شرایط نتیجه گرفتن بسیار دشوار می‌شود چون تیم شادابی لازم را ندارد.

مورینیو به‌طعنه به رقیب تبریک گفت: آرسنال با 10 بازیکن دفاع سنگینی از اندوخته‌اش به نمایش گذاشت. آن‌ها مدام در عقب زمین بودند و در دفاع سازمان‌یافته نشان دادند. در نهایت باید به تیم رقیب تبریک بگویم. رقابت برای دفاع از عنوان قهرمانی لیگ برتر دشوار است چون رقبا با خرج پول زیاد، بسیار قدرتمندتر شده‌اند؛ در حالی که ما همان تیم فصل گذشته هستیم و باید به‌شدت تلاش کنیم.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت