پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 7485 12 مرداد 1394 ساعت [ 12:04 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مظلومی به قولش عمل نکرد؛ شروع زودهنگام حاشیه‌سازی کرار برای استقلال/ احضار به دفتر رئیس!

بازیکن عراقی تیم فوتبال استقلال که با رای کمیته انضباطی آخرین سال حضورش در فوتبال ایران را سپری می کند، در همان هفته اول لیگ خبرساز شد!

مظلومی به قولش عمل نکرد؛

شروع زودهنگام حاشیه‌سازی کرار برای استقلال/ احضار به دفتر رئیس!

 

بازیکن عراقی تیم فوتبال استقلال که با رای کمیته انضباطی آخرین سال حضورش در فوتبال ایران را سپری می کند، در همان هفته اول لیگ خبرساز شد!

به گزارش خبرنگار مهر، کرار جاسم که چندسالی است در فوتبال ایران حضور دارد و یکی از خبرسازترین بازیکنان بوده است، در هفته اول لیگ پانزدهم ترک عادت نکرد و بعد از دیدار استقلال برابر سیاه جامگان در مشهد بازهم حاشیه ساز شد و با بردن برخی اقوامش به داخل اتوبوس تیم باعث ناراحتی مسئولان شد.

پس از این اتفاق او در تمرین روز یکشنبه استقلال هم شرکت نکرد تا حاشیه هایش در همین روزهای ابتدایی لیگ کامل شود. در حالی که پرویز مظلومی قول داده بود حاشیه های این بازیکن را کنترل کند اما همین هفته اول مشخص شد سرمربی آبی ها عملا از عهده این بازیکن پرحاشیه برنخواهد آمد.

به همین خاطر بهرام افشارزاده مدیرعامل آبی پوشان قصد دارد کرار را به دفترش فرابخواند و به طور جدی با وی صحبت کند تا مشکلاتش در همین ابتدای فصل برطرف شود. این درحالی است که مسئولان باشگاه استقلال اعلام کرده اند بخشی از مطالبات وی را هم پرداخت کرده اند و بهانه مالی ندارد.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت