پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 7561 14 مرداد 1394 ساعت [ 17:21 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

علیرضا منصوریان: از افشارزاده گله دارم/ بازگشت علی دایی لیگ را جذاب کرده است

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران با اشاره اظهارات مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: من از افشارزاده گله دارم و ایشان نباید هر حرفی را در رسانه ها مطرح کنند

علیرضا منصوریان:


از افشارزاده گله دارم/ بازگشت علی دایی لیگ را جذاب کرده است

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران با اشاره اظهارات مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: من از افشارزاده گله دارم و ایشان نباید هر حرفی را در رسانه ها مطرح کنند. به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار برابر صبای قم در جمع خبرنگاران گفت: این دومین گام ما در لیگ برتر است. صبا نسبت به سال گذشته روی نیمکت خود تغییراتی ایجاد کرده است. من خوشحالم که علی دایی به چرخه لیگ برگشته و جذابیت لیگ را بالا برده است. بازی این تیم را در هفته نخست دیدم که نشان دادند تیم با تجربه‌ای هستند. اما چون سرمربی این تیم دیر انتخاب شده هم برای‌مان خطرناک و هم خوب می‌تواند باشد.
وی با اشاره به تیم نفت ادامه داد: درباره تیم خودمان هم بگویم که بازی با تراکتور شروع خوبی برای ما بود. اعتقاد دارم نسبت به سال گذشته با توجه به تغییراتی که داشتیم نتیجه خوبی را گرفتیم و امیدوارم که فردا با ارایه یک بازی تاکتیکی امتیازت لازم را کسب کنیم. ما سعید لطفی را به عنوان بازیکن مصدوم داریم که صورتش ۱۲ بخیه خورده است.
منصوریان درباره اینکه افشارزاده گفته است اخبار قبل از بازی با استقلال را به وی اطلاع می‌دادند، گفت: برای افشارزاده بسیار احترام قائلم. ایشان بیش از ۷ سال بالاتر از سن من در ورزش هستند. من هم امروز این موضوع را شنیدم و باید بگویم که اطلاعات غلط به وی دادند. برای من باورش سخت است که از داخل رختکن استقلال خبر بیرون بیاید. شاید می‌خواهند مرا مقابل استقلال قرار دهند و دوم اینکه تمامی بازیکنان سال گذشته و کادر فنی این تیم را زیر سوال برده باشند.
سرمربی تیم نفت ادامه داد: من جزو جوان‌ترین مربیان لیگ هستم و شاید می‌خواهند بعد از ۲۰ سال در کنار استقلال بودن مرا خراب کنند. من از افشارزاده گله دارم که هر حرفی را در مطبوعات مطرح نکند. هر کسی پیراهنی را بر تن کند شرف آن باشگاه را با خود به همراه دارد.
وی درباره نامه خود به مدیرعامل باشگاه بیان کرد: ما در طول سال خیلی نامه به قنبرزاده می‌فرستیم و من باید ارتباطم را با آنها نزدیک نگه دارم. در آن نامه فقط مشکلات تیم را مطرح کردم که اگر رفع نشود مشکل خواهیم داشت. ما در طول سال ۱۵ نامه مکتوب و ۳۰ جلسه شفاهی داشتیم. این نامه هم که به مسایل تیم مربوط می‌شود. به طور حتم در مجموعه ما یک نفر محرم ما نیست و این نامه را به بیرون داده است. اینکه نامه درد و دل من روی سایت‌ها قرار گیرد خیلی ناراحت کننده است.
منصوریان در خصوص نیمکت نشینی آلویس نانگ مقابل تراکتورسازی گفت: این بازیکن در فصل گذشته خیلی خوب بود ولی چون ۴۸ ساعت قبل از بازی با تراکتور آمده بود دیگر برای بازی کردن خیلی دیر بود و برای همین بازی نکرد. ما نانگ را برای ۴۳ بازی گرفته‌ایم نه یک بازی.
سرمربی نفت در خصوص بازیکنان جدا شده این تیم عنوان کرد: بازیکنان نفت که از این تیم رفته‌اند در تیم‌های بزرگ بازی می‌کنند که این نشان می‌دهد نفت سال گذشته خوب کار کرده است. سیدجلال و سانتوس هم بهترین خریدهای ما بوده‌اند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت