خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / سایر تیم های لیگ برتر / علی دایی: بازی سختی برابر نفت داریم/ در آینده حرف های زیادی برای گفتن داریم

علی دایی: بازی سختی برابر نفت داریم/ در آینده حرف های زیادی برای گفتن داریم

علی دایی:
بازی سختی برابر نفت داریم/ در آینده حرف های زیادی برای گفتن داریم

سرمربی تیم فوتبال صبای قم با اشاره به دیدار تیمش با نفت تهران گفت: در هر بازی برای کسب سه امتیاز وارد زمین می شویم اما می دانیم که برابر نفت بازی سختی داریم. به گزارش خبرنگار مهر، علی دایی در نشست خبری قبل از دیدار با نفت تهران که ظهر امروز چهارشنبه در سالن کنفرانس سازمان لیگ با نزدیک به ۴۰ دقیقه تاخیر برگزار شد با تسلیت به خاطر درگذشت تعدادی از خبرنگاران جوان و نامگذاری هفته دوم به یاد این خبرنگاران فقید گفت: به خاطر تاخیری که وجود داشت عذرخواهی می کنم. این تاخیر به خاطر ناهماهنگی بین من و مدیر رسانه ای تیم بود.
وی در ارزیابی اش از دیدار با نفت در هفته دوم لیگ برتر گفت: تیم نفت از کادر مدیریتی خوبی برخوردار است و این باعث شده که روند خوبی داشته باشد. من برای آنها آرزوی موفقیت می کنم. منصوریان دوست من است و تیم خوبی را جمع کرده است. ما کار سختی داریم اما برای سه امتیاز مبارزه می کنیم.
علی دایی ادامه داد: تیم ما دیر جمع شده و کم تمرین داشته است. ضمن اینکه بازیهای تدارتی زیادی هم نداشته ایم اما با این حال فکر می کنم بازیکنان ما توانایی فنی دارند که بتوانیم در این دیدار با دست پر خارج شود. ما در هیچ بازی برای باخت به زمین نمی رویم و برای بردن وارد میدان می شویم. می توانیم در آینده حرف های زیادی برای گفتن داشته باشیم.
وی در مورد عملکرد خط حمله این تیم و محمد قاضی گفت: او در دیدار هفته اول ما موقعیت های زیادی داشت و هر چند موقعیت هایی را هم از دست داد اما من را به آینده امیدوار کرد و قطعا در بازیهای بعدی می توانیم از وی بهتر استفاده کنیم.

درباره MEHDI

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *