پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 7565 14 مرداد 1394 ساعت [ 17:27 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مجید جلالی: قول قهرمانی سایپا را نداده‌ام/ پیرترین تیم تاریخ لیگ برتر نیستیم

سرمربی تیم فوتبال سایپا با بیان اینکه هیچ مربی ای در ابتدای فصل قول قهرمانی نمی دهد گفت: من به هیچ کس از ابتدای فصل قول قهرمانی سایپا را نداده ام

مجید جلالی:


قول قهرمانی سایپا را نداده‌ام/ پیرترین تیم تاریخ لیگ برتر نیستیم

سرمربی تیم فوتبال سایپا با بیان اینکه هیچ مربی ای در ابتدای فصل قول قهرمانی نمی دهد گفت: من به هیچ کس از ابتدای فصل قول قهرمانی سایپا را نداده ام. به گزارش خبرنگار مهر، مجید جلالی در نشست خبری این تیم قبل از دیدار مقابل راه آهن که بعدازظهر امروز چهارشنبه در سالن کنفرانس سازمان لیگ برگزار شد افزود: ما وارد تورنمنتی شده ایم که ۱۰ ماه به طول خواهد کشید و باید ۳۰ بازی در آن انجام دهیم و تلاش می کنیم تا به گونه‌ای عمل کنیم تا بتوانیم در این ۳۰ بازی موفق باشیم.
وی تاکید کرد: بر اساس یک ضرب المثل چینی اگر می خواهید قله ای را فتح کنید ابتدا باید تخته سنگ هایش را کنار بگذارید و اگر ما هم می خواهیم موفق شویم پله به پله حرکت کنیم. ما در دیدار اول بازی خوبی از خودارائه دادیم و نشان دادیم یکی از تیمهای خوب لیگ برتر این فصل باشیم.
جلالی در خصوص شناختش از تیم راه آهن نیز گفت: راه آهن را با سال گذشته زیاد متفاوت ندیدم و با توجه به اینکه اواخر فصل گذشته ما با این تیم بازی کردیم امسال هم تقریبا همان روند را ادامه می دهد و فکر م کنم که این تیم را می شناسیم.
سرمربی تیم فوتبال سایپا در پاسخ به این سئوال که جواد نکونام به این بازی خواهد رسید یا خیر گفت: قطعا نکونام به این بازی خواهد رسید و ما حساب ویژه ای برای او بازی کرده ایم.
وی در پاسخ به سئوال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه میانگین سنی بازیکنانتان برای تیم سایپا مشکل ایجاد نمی کند، تصریح کرد: اینکه گفته می شود سایپای این فصل پیرترین تیم تاریخی این فصل است یک اشتباه محض است و من نمی دانم چه کسانی این موضوع را مطرح کرده اند. بعضی ها در آمار دادن بسیار متبحر هستند اما آیا در عمل به این نتیجه رسیده اند. بیش از ۱۰ سال است که تیم های ما وارد لیگ قهرمانان می شوند اما به سرعت حذف می شوند آیا تا به حال ما این موضوع را آسیب شناسی کرده ایم. من امیدوار هستند که این صحبت ها که گفته می شود فلان تیم پیر است و فلان تیم جوان از فوتبال ما برچیده شود و به عملکرد تیم ها تا پایان فصل نگاهی کارشناسانه شود.
جلالی در پاسخ به این سئوال که گفته شده است شما عنوان کرده اید که در این فصل یک تیم موفق خواهید بود یا خیر گفت: وقتی به بازیکنانم نگاه کردم به این نتیجه رسیدم که می توانیم تا پایان فصل موفق باشیم. حضور بازیکنانی مثل غلامرضا رضایی، ابراهیم صادقی، جواد نکونام، روزبه شاه علی دوست و تعدادی دیگر از بازیکنان من را امیدوار می کند که تیمم تا پایان فصل موفق باشد که من به تفکر رسیده ایم که تیمم می تواند شگفتی ساز لیگ هم باشد.
وی در پایان و در پاسخ به این سئوال که در برخی از خبرها آمده است که جلالی گفته تیم ما می تواند امسال قهرمان لیگ هم شود گفت: من فقط زمانی که با دوربین صحبت می کنم متعهد می شوم که به حرفهایم عمل کنم. متاسفانه برخی دوستان با من تماس می گیرند و صحبت می کنند و آنچه را که خودشان می خواهند در اختیار خوانندگان قرار می دهد و من به شما می گویم که هیچ مربی ای در ابتدای فصل قول قهرمانی نمی دهد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت