پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 7577 14 مرداد 1394 ساعت [ 23:39 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

فردیناند: راموس از منچستریونایتد استفاده ابزاری کرد

مدافع پیشین شیاطین سرخ، ستاره اسپانیایی رئال مادرید را به استفاده ابزاری از من‌یونایتد برای رسیدن خواسته‌اش در سانتیاگوبرنبائو متهم کرد.

فردیناند: راموس از منچستریونایتد استفاده ابزاری کرد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ماجرای انتقال سرخیو راموس به منچستریونایتد با توافق او با رئال مادرید برای تمدید قراردادش تمام شد و این در حالی بود که تا یکی دو هفته پیش شایعات گسترده‌ای درباره انتقال وی به اولدترافورد شنیده می‌شد.

ریو فردیناند معتقد است جوی که راموس درباره موضوع نارضایتی‌ خود از وضعیتش در رئال‌ مادرید به راه انداخت تنها او را به خواسته‌اش که افزایش حقوقش در رئال بود، رساند.

فردیناند در گفت‌و‌گو با نشریه سان راجع به این موضوع اظهار داشت: من فکر می‌کنم که راموس تنها به دنبال عقد قراردادی جدید با رئال مادرید بود و از همین رو او از منچستریونایتد برای رسیدن به خواسته‌اش که یک قرارداد بهتر بود، استفاده ابزاری کرد.

راموس در جریان مذاکرات فشرده‌اش با رئالی‌ها برای عقد قراردادی که حقوق او را از شش به 10 میلیون یورو افزایش می‌داد، پس از مواجه شدن با مخالف سران باشگاه از آنها خواسته بود که به پیشنهاداتی که برای خرید این مدافع اسپانیایی دریافت می‌کنند گوش کنند و به این موضوع واقف بود که منچستریونایتد، تیمی که برای تقویت خط دفاعی‌اش به دنبال یک مدافع می‌گردد، به سراغ او خواهد آمد.

حتی گفته شد که راموس برای پیوستن به من‌یونایتد با مسئولان این باشگاه توافق شفاهی انجام داده است، اما خیلی طول نکشید که او در اردوی تابستانی رئال مادرید در چین با فلورنتینو پرس توافق کرد و در رئال ماندنی شد. همین موضوع سبب شده است که فردیناند ادعا کند راموس از همان ابتدا به پیوستن به شیاطین سرخ فکر نمی‌کرد و هدفش چیز دیگری بود.

با امتناع راموس از پیوستن به منچستریونایتد، فردیناند حالا می‌گوید که منچستری‌ها هم نباید به داوید دخه‌آ، دروازه‌بان اسپانیایی خود اجازه پیوستن به رئال مادرید را بدهند.

وی خاطر نشان کرد: منچستریونایتد باید دخه‌آ را نگه دارد و به رئال مادرید بگوید که او را نمی‌فروشد مگر اینکه در عوض او یکی از بازیکنان کلیدی‌ این تیم را بگیرد. رونالدو جزو گزینه‌ها نیست، اما رئال‌ می‌تواند به گرث بیل یا رافائل واران اجازه پیوستن به من‌یونایتد را بدهد که در آن صورت دو تیم می‌توانند با هم معامله کنند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت