پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 7611 15 مرداد 1394 ساعت [ 10:23 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

سایت نایمخن: همه رفتارهای دوستانه جهانبخش را به یاد خواهند آورد

سایت باشگاه نایمخن پس از پیوستن بازیکن تیم ملی فوتبال ایران به آلکمار در گزارشی کوتاه به دوران حضور این بازیکن در نایمخن پرداخت.

سایت نایمخن: همه رفتارهای دوستانه جهانبخش را به یاد خواهند آورد

سایت باشگاه نایمخن پس از پیوستن بازیکن تیم ملی فوتبال ایران به آلکمار در گزارشی کوتاه به دوران حضور این بازیکن در نایمخن پرداخت.

به گزارش ایسنا، این سایت نوشت: «علیرضا جهانبخش پس از دو سال حضور در باشگاه نایمخن این تیم را ترک کرد و با امضای قراردادی پنج ساله راهی آلکمار شد. قرارداد او تا سال 2016 با نایمخن معتبر بود.

تابستان سال 2013 بود که علیرضا جهانبخش تصمیم گرفت از باشگاه داماش گیلان در لیگ برتر فوتبال ایران راهی لیگ دیگری شود. او مجبور بود با زبان و فرهنگی جدید آشنا شود. علیرضا خیلی زود توانست خودش را با محیط جدید وفق دهد و بسیار سریع نیز توانست قلب هواداران نایمخن را هم تسخیر کند. دلیل این امر هم تلاش فوق‌العاده علیرضا در جریان فصل 14-2013 بود. او ارزش خودش را در دیدار پایانی فصل مقابل آژاکس نشان داد. دو بار برای تیمش گلزنی کرد و مانع از سقوط مستقیم تیمش به دسته دوم رقابت‌های فوتبال در لیگ هلند شد.»

سایت نایمخن در ادامه نوشت: «علیرضا جهانبخش تابستان گذشته برای تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2014 برزیل بازی کرد و نمایش خوبی هم داشت. اواخر تابستان 2014 بود که علیرضا با وجود داشتن پیشنهاد از برخی تیم‌ها اعلام کرد در نایمخن می‌ماند. این یک تصمیم خوب و حرفه‌ای از سوی او بود. ماندن او در نایمخن موجب شد تا او به همراه تیمش در لیگ دسته دوم فوتبال هلند به یک قهرمانی فراموش نشدنی دست پیدا کند و به عنوان بهترین بازیکن فصل نیز شناخته شود.»

این سایت در پایان هم آورده است: «در دو فصلی که جهانبخش در نایمخن بازی کرد، 64 بار با پیراهن این تیم به میدان رفت، 19 گل زد و 22 پاس گل هم به هم‌تیمی‌هایش داد. بالاتر از آمار بسیار خوبی که جهانبخش در نایمخن به جا گذاشته است، همه او را به خاطر رفتارهای دوستانه‌اش به یاد خواهند آورد. علاوه بر نمایش خوب، پاس‌ها و گل‌هایی که در ترکیب نایمخن داشت، علیرضا بدون آن که به خوبی زبان هلندی بداند، شعارهای باشگاه را می‌خواند.

علیرضا از باشگاه نایمخن هم تشکر کرد و نوشت: مرسی برای همه چیز.»

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت