پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 7629 15 مرداد 1394 ساعت [ 19:22 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اولیویرا: فصل قبل گسترش فولاد قهرمانی را از ما گرفت

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز معتقد است قهرمانی فصل گذشته این تیم مقابل تیم گسترش فولاد از دست رفت.

اولیویرا: فصل قبل گسترش فولاد قهرمانی را از ما گرفت

 

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز معتقد است قهرمانی فصل گذشته این تیم مقابل تیم گسترش فولاد از دست رفت.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان شرقی، تونی اولیویرا در نشست خبری پیش از بازی با گسترش فولاد اظهار کرد: فردا داربی شهر تبریز را پیش رو داریم. گسترش فولاد تیمی است که سازماندهی شده کار می‌کند و این بازی نیز مثل همه داربی‌ها هیجان انگیز خواهد بود.

وی افزود: مسلما بازی سختی مقابل گسترش فولاد خواهیم داشت و انتظار داریم تیم ما به خوبی از عهده کارهای خود بربیاید و بازی خوبی ارائه کند. تیم برای سه امتیاز می‌جنگد و انتظار دارم که برنده این بازی باشیم.

اولیویرا درباره مصدومیت شجاع خلیل‌زاده و سامان نریمان جهان اظهار کرد: روند بهبودی این دو بازیکن خوب است و نظر نهایی را پزشک تیم ارائه می‌کند.

وی درباره هماهنگ کردن بازیکنانش خاطرنشان کرد: پروسه ساخت یک تیم در طول چند هفته تکمیل می‌شود و هر روز کار می‌کنیم تا آرام آرام پیش برویم. بازیکنان جدید زیادی به تیم اضافه شده‌اند و کارمان را تنها با 11 بازیکن آغاز کردیم. تلاش می‌کنیم هر روز بهتر از قبل باشیم.

سرمربی تراکتورسازی درباره بازی هفته گذشته مقابل نفت تهران نیز گفت: در بازی قبلی هم تیم ما و هم تیم نفت خیلی ضعیف کار کرد و دروازه‌بان‌های دو تیم کم‌کارترین بازیکنان میدان بودند و زمان مشخصی برای رسیدن به شرایط مطلوب نمی‌توانم معین کنم.

اولیویرا با بیان اینکه تفاوت بین تراکتورسازی و گسترش فولاد وجود هواداران پرشور این تیم است،‌ افزود: فصل قبل در تبریز همین تیم گسترش فولاد قهرمانی را از ما گرفت و اکنون بازیکنانی که در گسترش فولاد هستند احساس می‌کنند از تراکتور اخراج شده‌اند و همین بازیکنان فصل گذشته انگیزه زیادی برای پیروزی داشتند.

او در پایان گفت: حضور تماشاگران بستگی به انجام بازی‌های خوب از تیم‌ها دارد.

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت