پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 7727 16 مرداد 1394 ساعت [ 11:18 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مصوبات جلسه هیات مدیره ملوان؛ قلعه‌نویی برابر استقلال روی نیمکت نمی‌نشیند

هیات مدیره باشگاه ملوان در جلسه خود امیر قلعه نویی را به عنوان سرمربی این تیم تا پایان لیگ پانزدهم مورد حمایت قرار داد.

مصوبات جلسه هیات مدیره ملوان؛ قلعه‌نویی برابر استقلال روی نیمکت نمی‌نشیند

هیات مدیره باشگاه ملوان در جلسه خود امیر قلعه نویی را به عنوان سرمربی این تیم تا پایان لیگ پانزدهم مورد حمایت قرار داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، بعدازظهر امروز (پنجشنبه) جلسه هیات مدیره باشگاه ملوان بندانزلی با حضور امیرقلعه نویی درتهران برگزار و در نهایت مقرر شد قلعه نویی به عنوان سرمربی ملوانان در لیگ پانزدهم هدایت ملوانان را برعهده داشته باشد.

اعضای هیات مدیره باشگاه ملوان بندانزلی بعدازظهر پنجشنبه در تهران تشکیل جلسه داد که این جلسه چندین ساعت به طول انجامید و 3 محور مهم نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

دستور جلسه اول هیات مدیره بررسی موضوعات ساختار، تشکیلات و درآمدزایی پایدار بود که مقرر شد در جلسات بعدی مراحل اجرایی این موضوعات در دستور کار قرار بگیرد. اما در بخش دوم جلسه امروز، امیر قلعه نویی حضور پیدا کرد تا مشکلات خود را رودرو با هیات مدیره مطرح کند.

امیرقلعه نویی درباره موضوعات و مشکلاتی که باعث شده بود وی تا به امروز قرارداد خود را با ملوان به طور رسمی ثبت نکند را با اعضای هیات مدیره مطرح کرد و به گفته منابع آگاه؛ جلسه بسیار خوبی برگزار و در نهایت مقرر شد سرمربی سابق تیم ملی و استقلال در لیگ پانزدهم هدایت قوهای سپید را برعهده داشته باشد.

قلعه نویی در این جلسه تمامی مشکلات خود را با هیات مدیره در میان گذاشت و هیات مدیره باشگاه نیز پس از شنیدن صحبت های امیر، حمایت خود را از قلعه نویی و کادرفنی اش  برای هدایت ملوان اعلام کرد.

هیات مدیره ملوان به سرمربی تازه وارد این تیم اطمینان داد که می تواند در کمال آرامش هدایت ملوان را برعهده داشته باشد و از وی خواستند با تمام وجود به کارش ادامه داده و ملوان را به جایگاه واقعی اش برساند.

گفتنی است قرارداد قلعه نویی هفته آینده به طور رسمی در هیات فوتبال ثبت خواهد شد تا وی بتواند بر روی نیمکت ملوان خواهد بنشیند.

شایان ذکر است عدم حضور قلعه نویی روی نیمکت ملوان مقابل استقلال به دلیل عدم وجود زمان کافی برای ثبت قرارداد و دریافت کارت بازی بوده است. قلعه نویی در دیدار مقابل استقلال نیز همچون بازی اول ملوان مقابل ذوب آهن از روی سکوها تیم را هدایت خواهد کرد و مربیگری ملوان در این دیدار بر عهده اکبر محمدی خواهد بود.

همچنین در بخش پایانی جلسه (دستور کار سوم) اعضا درباره انتخاب و مذاکره با اسپانسرهای جدید به بحث و تبادل نظر پرداختند و مقرر شد در ادامه با مجموعه هایی که برای اسپانسری تیم در فصل پانزدهم ابراز علاقه کرده اند مذاکرات ادامه پیدا کند تا منابع لازم برای ادامه کار ملوان در لیگ فراهم شود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت