پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 7735 16 مرداد 1394 ساعت [ 11:35 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

استقبال پرشور هواداران رم از ژکو برای عقد قرارداد با جالوروسی+ تصاویر

مهاجم بوسنیایی تیم فوتبال من‌سیتی برای عقد قرارداد با جالوروسی وارد پایتخت ایتالیا شد و مورد استقبال پرشور هواداران قرمزپوشان این شهر قرار گرفت.

استقبال پرشور هواداران رم از ژکو برای عقد قرارداد با جالوروسی+ تصاویر

به گزارش خبرگزاری تسنیم، بعد از چند هفته گمانه‌زنی درباره مقصد بعدی ادین ژکو، این مهاجم بوسنیایی سرانجام از رم سر درآورد. ژکو که به دلیل انجام مذاکرات، در بازی دوستانه میان من‌سیتی و رم در ماه جولای حضور نداشت، روز گذشته (پنجشنبه) وارد پایتخت ایتالیا شد تا تست پزشکی باشگاه رم را انجام دهد و در صورت موفقیت در آن قرارداد خود را با این تیم امضا کند.

ژکو فصل گذشته کاملاً زیر سایه سرخیو آگرو، مهاجم آرژانتینی منچسترسیتی قرار داشت و آن‌طور که باید و شاید نتوانست فرصت حضور در ترکیب اصلی آبی‌پوشان شهر منچستر را به دست آورد. ورود ویلفرد بونی به عنوان مهاجم ذخیره آگرو نیز شانس ژکو را برای بازگشت به ترکیب اصلی نایب قهرمان فصل گذشته لیگ برتر انگلیس کمتر از قبل کرد.

امسال اما اضافه شدن رحیم استرلینگ، مهاجم انگلیسی پیشین لیورپول به جمع شاگردان مانوئل پیگرینی، آخرین امید مهاجم پیشین ولفسبورگ را برای حضور در ترکیب اصلی من‌سیتی از بین برد و او به همین دلیل ترجیح داده است دوران بازیگری‌اش را در ایتالیا دنبال کند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت