خانه / خبرهای فوتبال خارجی / خبرهای تیم های ملی / عذرخواهی خارا بابت حرکت ناشایستی که در کوپا آمه‌ریکا ۲۰۱۵ انجام داد
مدافع تیم ملی شیلی بابت حرکت ناشایست خود در جریان درگیری با ادینسون کاوانی در مرحله یک چهارم نهایی کوپا آمه‌ریکای سال ۲۰۱۵ ابراز پشیمانی کرد. ادینسون کاوانی و گونسالو خارا

عذرخواهی خارا بابت حرکت ناشایستی که در کوپا آمه‌ریکا ۲۰۱۵ انجام داد

عذرخواهی خارا بابت حرکت ناشایستی که در کوپا آمه‌ریکا ۲۰۱۵ انجام داد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، گونسالو خارا، مدافع تیم ملی شیلی بابت درگیری جنجالی‌اش با ادینسون کاوانی در بازی قرمزپوشان آمریکای جنوبی و اروگوئه در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های آمریکای جنوبی ابراز تأسف کرد، هرچند گفت که او این حرکت را در واکنش به اهانت‌های مکرر مهاجم اروگوئه انجام داده است.

ادینسون کاوانی و گونسالو خارا

در جریان این درگیری خارا پس از انجام یک حرکت ناشایست، با واکنشی از سوی ادینسون کاوانی مواجه شد و با تمارض، داور را به نشان دادن کارت زرد دوم به مهاجم حریف و اخراج وی از زمین بازی مجاب کرد.

خارا اکنون می‌‌گوید که از حرکت خود پشیمان است، اما آن حرکت را در واکنش به توهین‌های مهاجم پاری‌سن‌ژرمن انجام داده است.  او در گفت‌و‌گو با نشریه بیلد آلمان اظهار داشت: البته که حرکتم اشتباه بود و آن کار هرگز تکرار نخواهد شد. با این حال شما فقط کاری را که من انجام دادم دیدید. من نمی‌توانم توهین‌هایی را که قبل از آن اتفاق کاوانی انجام داد، تکرار کنم. در ماه نوامبر، شیلی دوباره با اروگوئه (در مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه) بازی می‌کند و شاید آن موقع ما بتوانیم با هم حرف بزنیم.

شیلی پس از شکست اروگوئه و غلبه بر آرژانتین در فینال، برای اولین بار در تاریخ خود فاتح کوپا آمه‌ریکا شد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *