پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 7751 16 مرداد 1394 ساعت [ 23:52 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مبلغ قرار داد اختلاف جدید میان راموس و رئال‌ مادرید

به نظر می‌رسد همچنان موانعی بر سر راه حصول یک توافق نهایی میان مدافع اسپانیایی کهکشانی‌ها و سران این باشگاه برای عقد یک قرارداد جدید وجود دارد.

مبلغ قرار داد اختلاف جدید میان راموس و رئال‌ مادرید

تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه آس اسپانیا، ماجرای تمدید قرارداد سرخیو راموس با رئال مادرید را هنوز نمی‌توان و نباید یک اتفاق حتمی دانست. این نشریه با استناد به گزارش شبکه رادیو کادناسر اسپانیا نوشته است که راموس نگران عمل نکردن باشگاه رئال‌ مادرید به وعده‌اش درباره ارتقای شرایط مالی قرارداد جدیدش است.

چندی پیش در خبرها اعلام شد که راموس و فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه رئال مادرید در اردوی آسیایی کهکشانی‌ها برای عقد قراردادی جدید که به موجب آن حقوق شش میلیون یورو در سال کاپیتان جدید رئال‌ به 10 میلیون یورو افزایش پیدا می‌کند، توافق کرده‌اند اما ظاهراً از آن زمان تاکنون هیچ تماسی از سوی سران باشگاه رئال مادرید با مدیربرنامه‌های راموس صورت نگرفته و این مسئله بازیکن اسپانیایی را نگران کرده است.

آس نوشته است که راموس تنها در یک صورت قراردادش را با رئال مادرید تمدید می‌کند و آن زمانی است که حقوش به 10 میلیون یورو در سال افزایش پیدا کند و اگر رئال مادرید حتی بخواهد آن را به 8.5 میلیون یورو افزایش دهد، حاضر به ماندن در سانتیاگوبرنابئو نخواهد بود.

راموس نمی‌تواند دلیل این را که چرا رؤسای باشگاه هنوز با مدیربرنامه‌های او برای تعیین زمان عقد قرارداد جدید تماس نگرفته‌اند، درک کند آن هم در حالی که در بازار نقل‌و‌انتقالات تابستان امسال تیم‌های بزرگی مانند منچستریونایتد و منچسترسیتی در پی جذب مدافعان میانی جدید هستند.

به نظر می‌رسد منچستریونایتد از خرید راموس منصرف شده است، اما همسایه آبی‌پوش این تیم که در حال حاضر در پی جذب دیه‌گو گودین، مدافع اروگوئه‌ای اتلتیکومادرید یا نیکلاس اوتامندی، مدافع میانی آرژانتینی والنسیاست، قطعاً خرید راموس را در اولویت برنامه‌هایش قرار خواهد داد اگر او قرارداد فعلی‌‌اش را که تا پایان فصل آینده اعتبار دارد، تمدید نکند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت