خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / مظلومی:نمی‌گذاریم حواشی به استقلال وارد شود

مظلومی:نمی‌گذاریم حواشی به استقلال وارد شود

مظلومی:نمی‌گذاریم حواشی به استقلال وارد شود

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، پرویز مظلومی پس از پیروزی 2 بر صفر تیمش مقابل ملوان بندرانزلی گفت: روز خبرنگار را تبریک می‌گویم و باید یادی کنیم از آنهایی که دیگر بین شما (خبرنگاران) نیستند. خدا روح آنها را شاد کند. قبل از هر چیزی باید از حضور پرشور هواداران‌مان تشکر کنم. آنها به ما انگیزه دادند و باعث شدند که بازی باکیفیتی انجام دهیم.

وی افزود: از بازیکنان تشکر می‌کنم که نکته‌های تاکتیکی را به خوبی انجام دادند. انتظارمان این بود که آنچه را در نیمه اول انجام دادند، در نیمه دوم هم انجام دهند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال همچنین تأکید کرد: فوتبال تماشاگرپسند اگر ادامه پیدا کند، تماشاگران بیشتری به ورزشگاه خواهند آمد.

مظلومی با اشاره به زمان اندکی که تیم استقلال پیش از آغاز فصل برای آماده‌سازی داشت، خاطرنشان کرد: به دلیل زمان کم برای آماده‌سازی تیم اکنون بازیکنان ما فقط برای انجام دادن 50، 60 دقیقه فوتبال روان آمادگی دارند. ما باید تلاش کنیم تا با تمرینات بیشتر بازیکنان را به گونه‌ای آماده کنیم که بتوانند 90 دقیقه فوتبال روان، رو به جلو و تاکتیکی را انجام دهند.

وی ادامه داد: تیم ملوان در دقایق آخر بازی نفرات هجومی‌اش را به بازی اضافه کرد که بازیکنان ما برای کنترل بازی با پاس‌های کوتاه و رد و بدل کردن توپ سعی داشتند بازی را در اختیار بگیرند. ما این موضوع را از بیرون زمین به بازیکنان گوشزد کردیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تأکید کرد: با وجود اینکه ملوانی‌ها مهره‌های هجومی خود را اضافه کردند، اما توانستیم آنها راکنترل کرده و موقعیتی به این تیم ندهیم. برنامه ملوان هم روی توپ‌های بلند و استفاده از توانایی فرزاد حاتمی بود که این بازیکن به خوبی مهار شد. باید از بازیکنانم تشکر کنم که توانستند برنامه‌های ملوان را خنثی کنند.

مظلومی قول داده بود جدا از بحث فنی کرار جاسم، او حاشیه‌ای برای تیم نداشته باشد، اما شنیده شده است این بازیکن عراقی شب گذشته در اردوی تیم حضور نداشته و در زمان نهار هم با یک نفر از اعضای تیم درگیر شده است. سرمربی تیم فوتبال استقلال در واکنش به طرح این موضوع از سوی یکی از خبرنگاران اظهار داشت: این حرف‌ها دروغ است و صحت ندارد. کرار دیشب در خدمت تیم بود و در زمان نهار هم هیچ مشکلی پیش نیامد.

وی افزود: متاسفم که علیه این بازیکن جو روانی به راه انداخته‌اند، در حالی که کرار یک ماه است بدون دریافت پولی تمریناتش را انجام داده و هیچ چیزی هم نگفته است. مطمئناً برای ما مسائل اخلاقی از کسب نتیجه مهم‌تر است و اگر کرار را بیرون گذاشتیم به این دلیل بود که او دو جلسه در تمرینات غیبت داشت. این بازیکن روز گذشته هم هیچ درگیری با اعضای تیم نداشت.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در واکنش به پرسش یکی از خبرنگاران مبنی براینکه آیا می‌دانید کرار چند کیلو اضافه وزن دارد، گفت: من کرار را وزن نکرده‌ام که بدانم چند کیلو اضافه وزن دارد! این هم سؤال جالبی بود.

مظلومی در ادامه صحبت‌هایش در خصوص هافبک عراقی استقلال عنوان کرد: واقعاً وقتی خبر درگیری کرار را یک خبرگزاری معتبر منتشر می‌کند دیگر من نمی‌توانم جلوی حاشیه‌ها را بگیرم و چیزی بگویم. واقعاً نمی‌شود این حواشی را کنترل کرد.

وی در مورد اینکه چه تدبیری دارد تا استقلال این فصل بدون حاشیه کارش را ادامه دهد و مشکلات مالی روی این تیم تأثیر نداشته باشد، گفت: از بازیکنانم نهایت تشکر را دارم که با وجود اینکه چند وقتی است پولی نگرفته‌اند، اما با این مسائل کنار می‌آیند. واقعاً اعضای هیئت مدیره مدیرعامل و اسپانسرها هم تمام تلاش‌شان را می‌کنند تا به تعهدات مالی‌شان عمل کنند. در این چند وقت هم به تعدادی از بازیکنان پرداختی داشتیم و مطالبات دیگر بازیکنان هم پرداخت می‌شود.

سرمربی تیم فوتبال استقلال ادامه داد: مطمئن باشید نمی‌گذاریم حواشی به استقلال وارد شود و مدیریت باشگاه هم مشکلات مالی را حل خواهد کرد. البته نمی‌شود آینده را پیش‌بینی کرد، اما امیدواریم هیچ وقت مشکل مالی نداشته باشیم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *