پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 7766 17 مرداد 1394 ساعت [ 0:11 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

محمدی: شرایط و بضاعت ملوان همین است

مربی تیم فوتبال ملوان گفت: با مشکلات مالی نمی‌توان امید داشت که این بازیکنان تمرکز لازم را داشته باشند.

اکبر محمدی

محمدی: شرایط و بضاعت ملوان همین است

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، اکبر محمدی پس از شکست 2 بر صفر تیمش مقابل استقلال تهران در کنفرانس خبری با تبریک روز خبرنگار و آرزوی سلامتی برای خبرنگاران گفت: به استقلال بازیکنان این تیم، کادرفنی و هوادارانش تبریک می‌گویم. فوتبال همین است که بعد از بازی اعداد روی تابلو برنده و بازنده را نشان می‌دهد اما ما ناراحت نشدیم، چون از برد هفته قبل هم خوشحال نبودیم.

اکبر محمدی

وی ادامه داد: تیم ما شرایط و بضاعتش همین است چون دیر بسته شد، تمرینات لازم را پیش از فصل انجام ندادیم و بین بازیکنان ناهماهنگی وجود دارد زمان می‌برد تا به شرایط مطلوب برسم و مشکلات دیگر هم داشتیم. به دلیل دیر بسته شدن تیم کمبود بازیکن هم داشتیم و چون سه چهار روز فرصت نقل و انتقالات برایمان مانده بود نتوانستیم بازیکنان مورد نیاز را بگیریم تا نقاط ضعف را برطرف کنیم.

مربی ملوان خاطرنشان کرد: علاوه بر این مشکلات مسائل مالی هم در تمرکز بازیکنان تأثیرگذار است و شاید آبروی و اعتبار همه اعضای تیم ملوان در گرو ساق پای این بازیکنان باشد اما با مشکلات مالی نمی‌توان امید داشت که این بازیکنان تمرکز لازم را داشته باشند.

محمدی با اشاره به دیدار هفته اول مقابل ذوب آهن اظهار داشت: متأسفانه قرعه سختی هم در ابتدای لیگ نصیب ما شده و بعد از بازی قبلی مقابل ذوب آهن که فشار زیادی را تحمل کردیم در این بازی هم فشار زیادی روی بازیکنان بود مطمئناً هفته‌های آینده نیز شرایط همین طور است. امیدوارم در بازی مقابل استقلال اهواز بتوانیم از امتیاز میزبانی استفاده کرده و با روحیه‌ای که هوادارانمان می‌دهند به پیروزی برسیم. امیدوارم با حل مشکلات بتوانیم نقاط ضعف را برطرف کرده و نتایجی که شایسته ملوان است را کسب کنیم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت