پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 7768 17 مرداد 1394 ساعت [ 0:13 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تونی اولیویرا: برای ما فقط گلزنی اهمیت دارد نه نام بازیکن

سرمربی تراکتورسازی تبریز با تاکید براینکه برای ما فقط گلزنی اهمیت دارد نه نام بازیکن، گفت: ما موقعیت‌های گل زیادی داشتیم بااین‌حال فوتبال در ۴۵ دقیقه تمام نمی‌شود و گسترش فولاد در نیمه دوم بهتر از ما کار کرد.

تونی اولیویرا: برای ما فقط گلزنی اهمیت دارد نه نام بازیکن

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، تونی اولیویرا در نشست خبری پس از دیدار مقابل گسترش فولاد، اظهار داشت: بازی همان‌طور که پیش‌بینی کرده بودیم هم هیجان بسیاری داشت و هم صحنه‌های گل زیادی خلق شد.

سرمربی تراکتورسازی تبریز افزود: نیمه اول، بازی را کنترل کردیم اما در نیمه دوم هرچند کنترل بازی را از دست دادیم، توانستیم از طریق ضد حملات فرصت‌هایی را برای خود ایجاد کنیم، هنوز برای بهتر شدن خیلی کار داریم و این برد سبب نمی‌شود، هدفمان را فراموش کنیم. باید این راه را ادامه دهیم و باقدرت و انگیزه کار کنیم.

اولیویرا درباره بازی تیمش در این دیدار، تصریح کرد: امروز در تیم ما فقط آقایی از سال قبل حضور داشت و تیم جدیدی هستیم، اما گسترش فولاد بسیاری از بازیکنان سال گذشته خود را در اختیار داشت. بااین‌حال بازیکنان ما خوب کار کردند و بازیکنان جدیدی که داریم، چند ماه است بازی نکرده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: ما چند موقعیت داشتیم اما باید ازنظر فیزیکی و موقعیت‌ها بهتر شویم. می‌دانستم مقابل تیمی با انگیزه و روحیه بالا بازی می‌کنیم که بسیار سخت‌کوش است.

سرمربی تراکتورسازی تبریز با اشاره به حضور بازیکنان سابق تراکتور در گسترش فولاد گفت: گسترش فولاد مربی خوبی دارد و در طول فصل از نظر پایه‌ای خوب کار می‌کند، اما انتظار داریم آن‌ها نتایج بهتری را در ادامه کسب کنند، در 3 سال اخیر آقای گل همیشه از تراکتور بوده و شاید امسال بایرامی یا هر بازیکن دیگری باشد، اما چیزی که برای ما اهمیت دارد فقط گلزنی است نه نام بازیکن.

وی همچنین درباره تحول و تغییر در تیم در 2 نیمه اظهار داشت: در بین 2 نیمه به بازیکنانم گفتم اگر در نیمه دوم خوب نباشید، نمی‌توانیم به برد برسیم. آن‌ها خوب بودند اما ما موقعیت‌های گل بیش‌تری هم داشتیم با این‌حال فوتبال در 45 دقیقه تمام نمی‌شود و گسترش فولاد در نیمه دوم بهتر از ما کار کرد.

اولیویرا در خاتمه تاکید کرد: نتیجه‌ای که ما نسبت به زمان آماده‌سازی داشتیم خوب بود. این بازی تمام شده و از این پس باید به دیدار راه‌آهن بیاندیشیم.

انتهای پیام/ آ

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت