پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 7793 17 مرداد 1394 ساعت [ 21:17 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گزارش تمرین استقلال؛ جلسه فنی مظلومی با بازیکنان/ تشکر هواداران ویژه از امید ابراهیمی

سرمربی تیم فوتبال استقلال قبل از شروع تمرین، جلسه فنی را به مدت ۲۰ دقیقه در رختکن با بازیکنان برگزار کرد.

گزارش تمرین استقلال؛

جلسه فنی مظلومی با بازیکنان/ تشکر هواداران ویژه از امید ابراهیمی

 

سرمربی تیم فوتبال استقلال قبل از شروع تمرین، جلسه فنی را به مدت ۲۰ دقیقه در رختکن با بازیکنان برگزار کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، تمرین عصر روز شنبه تیم استقلال از ساعت ۱۸ و ۳۰ پس از پیروزی مقابل ملوان بندرانزلی در زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی برگزار شد. در تمرین امروز سجاد شهباززاده، میلاد شیخ فخرالدینی و خسرو حیدری حضور نداشتند.

* سرمربی استقلال جلسه فنی در رختکن برگزار کرد که حدود ۲۰ دقیقه به طول انجامید و مظلومی ضمن تشکر از بازیکنان برای کسب شش امتیاز از دو بازی در خصوص نکات فنی این دیدار نیز با آنها صحبت کرد و از آنان خواست که این روند پیروزی را مقابل ذوب‌آهن اصفهان ادامه دهد.

* پرویز مظلومی که با لباس شخصی در تمرین حضور پیدا کرده بود دقایقی با دکتر ستوده در خصوص مصدومیت شهباززاده و میلاد شیخ فخرالدینی گفتگو کرد.

* جاسم کرار که قرار بود در تمرین حضور پیدا نکند بعد از جلسه‌ای که با نظری جویباری عصر امروز برگزار کرد در تمرین حاضر شد و در کنار سایر بازیکنان تمرین کرد.

*  حدود ۳۰ نفر از هواداران استقلال در تمرین حاضر بودند و از بازیکنان بابت پیروزی مقابل ملوان تشکر کردند. هواداران استقلال تشکر ویژه‌ای از امید ابراهیمی کردند و گل دوم او را بسیار تحسین کرده و به او گفتند که تو خاطره محمود فکری را برای ما زنده کردی.

* سرپرست تیم استقلال به دلیل گرفتاری شخصی امروز در تمرین حاضر نبود.

* امین حاج محمدی با اجازه کادر فنی انفرادی تمرین کرد و حدود ۵ دقیقه با مظلومی به طور اختصاصی صحبت کرد.

* با دستور کادر فنی تمرین استقلال فردا تعطیل خواهد بود و بازیکنان از دوشنبه تمرینات خود را جهت دیدار مقابل ذوب‌آهن اصفهان برگزار خواهند کرد.

* در ابتدای تمرین بازیکنانی که روز گذشته به طور کامل مقابل ملوان بندرانزلی به میدان رفته بودند جدا از سایر دیگر بازیکنان ریکاوری کرده و زودتر از آنها زمین شماره ۲ را ترک کردند و دیگر بازیکنان زیر نظر کادر فنی بدن‌های خود را گرم کرده و به کارهای تاکتیکی پرداخته و در آیتم پایانی، یک فوتبال درون تیمی را در نیمی از زمین انجام دادند.

* تیم فوتبال استقلال تهران عصر روز جمعه و از هفته سوم لیگ پانزدهم از ساعت ۱۹ و ۲۰ دقیقه در ورزشگاه آزادی میزبان ذوب آهن اصفهان خواهد بود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت