پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 7803 17 مرداد 1394 ساعت [ 23:27 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تساوی چلسی ۱۰ نفره مقابل سوانزی

مدافع قهرمانی رقابتهای لیگ برتر انگلیس فصل جدید این مسابقات را با تساوی خانگی مقابل سوانزی آغاز کرد.

هفته نخست لیگ برتر انگلیس؛

توقف چلسی ۱۰ نفره مقابل سوانزی در نخستین گام

 

مدافع قهرمانی رقابتهای لیگ برتر انگلیس فصل جدید این مسابقات را با تساوی خانگی مقابل سوانزی آغاز کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، تیم فوتبال چلسی در نخستین خود در فصل جدید رقابتهای لیگ برتر انگلیس برابر سوانزی متوقف شد. شاگردان مورینیو که در ورزشگاه استمفورد بریج شهر لندن میزبان سوانزی سیتی بودند برابر حریف خود به تساوی ۲ – ۲ رضایت دادند.

اسکار در دقیقه ۲۲ با یک ضربه کاشته دروازه فابیانسکی را باز کرد تا چلسی از مهمان خود پیش بیفتد اما این گل دوام چندانی نداشت چرا که آندره آیه‌وو در دقیقه ۲۹ در شلوغی محوطه جریمه چلسی دروازه این تیم را باز کرد. چلسی در واکنش به این گل خیلی زود و در دقیقه ۳۰ دروازه سوانزی را توسط فدریکو فرناندز گشود تا نیمه نخست با برتری ۲ بر یک شاگردان مورینیو خاتمه یابد.

نیمه دوم این بازی هم اتفاقات زیادی را به دنبال داشت. در دقیقه ۵۲ کورتوآ دروازه‌بان تیم چلسی با کارت قرمز داور اخراج شد تا سوانزی فشار را روی دروازه میزبان زیاد کند و در دقیقه ۵۵ از روی نقطه پنالتی با ضربه بافی تیمبی گومیس به گل دوم خود دست یابد تا کار به تساوی کشیده شود.

تلاش دو تیم در دقایق باقی مانده ثمری نداشت و این بازی جذاب با تساوی ۲ – ۲ خاتمه یابد تا مدافع قهرمانی فصل را با تساوی خانگی و از دست دادن دو امتیاز آغاز کند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت