خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار پرسپولیس / جابه‌جایی‌های فراوان در راس پرسپولیس

جابه‌جایی‌های فراوان در راس پرسپولیس

جابه‌جایی‌های فراوان در راس پرسپولیس

تغییرات پی‌درپی مدیران در پرسپولیس موجب شده از جمع آنها که برانکو را آوردند دو یا سه نفر باقی بمانند و از او حمایت کنند. بااین حال زمزمه‌هایی مبنی بر احتمال تغییرات در مدیریت باشگاه به گوش می‌رسد.

به گزارش خبرنگار مهر، انتخاب برانکو برای جانشینی درخشان در حالت معمولی آن توسط خادم معاون حقوقی امروز و مسئول سرخابی‌های دیروز رقم خورد و در بهترین حالت توسط نژادفلاح و اعضای هیات مدیره پرسپولیس که امروز نسبت به آن روز ها سه تغییر را به خود می‌بیند.

این یعنی آنکه هم امیررضا خادم، هم نژادفلاح و هم برخی از‌ اعضای‌ هیات مدیره‌ای که ایوانکوویچ را برای خروج پرسپولیس از بحران انتخاب کردند، امروز نیستند تا برانکو و فلسفه زمان بر و آینده نگرش را حمایت کنند.

امروز نصرالله سجادی  مسئول سرخابی‌هاست با عقاید دیگر و البته در هیات مدیره پرسپولیس هم نفراتی چون حسین عبدی و زادمهر هستند که از ایوانکوویچ حمایت نمی کنند و دیگر اعضا هم دفاعیه‌ای از خود تاکنون نشان نداده اند.

اگر چه دفاع کردن از برانکو در این زمان هنوز بسیار زود محسوب می‌شود اما به نظر می‌رسد هیات مدیره جدید چندان پشت ایوانکوویچ نیستند چرا که خودشان او را نیاورده‌اند و حداقل اینکه سبک زمان بر او را شاید نپسندند.

امیررضا خادم معاون حقوقی وزارت ورزش در خبرگزاری مهر می گوید تغییر لازم است، با سند و مدرک، اما به نظر می‌رسد تغییرات پیاپی و سریع تولید برنامه را از باشگاه ها گرفته و تناقض های زیادی ایجاد کرده که ساده ترین آنها همین است که هیات مدیره و مدیر‌عامل پرسپولیس خودشان مسئول  انتخاب برانکو نبوده‌اند و نمی‌دانند – یا می‌دانند و موافق نیستند – که وقتی چنین مربی را انتخاب می‌کنی حتما باید زمان زیادی را پای او بایستی وگرنه همه رشته‌های باشگاه در ساخت نسل نو پنبه می‌شود.

تغییرات فراوان اصلا خوب نیست حتی اگر با سند و مدرک باشد و لازم. در این مورد باید با وسواس بیشتری حرکت کرد. این را هم فراموش نکنید که در دنیای نوین و فوتبال پیشرفته مدیران حداقل چهار سال در جای خود می‌مانند تا برنامه‌هایشان را به سر انجام برسانند نه اینکه هر سال عوض شوند و ماجرا مثل برانکویی شود که پشتوانه محکمی در هیات مدیره پرسپولیس به عنوان مسئولانی که وی را انتخاب کرده‌اند نداشته باشد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *