کد خبر : 7815 18 مرداد 1394 ساعت [ 19:40 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مجوز بازی «بن‌سون» صادر شد

مجوز بین‌المللی بازی برای «بن‌سون» مهاجم هندوراسی پرسپولیس عصر امروز یکشنبه به این باشگاه تهرانی رسید.

مجوز بازی «بن‌سون» صادر شد

مجوز بین‌المللی بازی برای «بن‌سون» مهاجم هندوراسی پرسپولیس عصر امروز یکشنبه به این باشگاه تهرانی رسید.

به گزارش خبرگزاری مهر، بنابر اعلام امور بین‌الملل باشگاه پرسپولیس، ITC «جری بن‌سون» که روز شنبه به فدراسیون فوتبال ایران رسیده بود، عصر امروز یکشنبه از طریق سیستم TMS و پس از تائید فدراسیون فوتبال در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار گرفت.

به این ترتیب با تکمیل مدارک این بازیکن، وی مشکلی برای همراهی سرخپوشان از هفته سوم پانزدهمین دوره رقابتهای فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور نخواهد داشت.

از سوی دیگر سیدعلی فاطمی در خصوص آخرین وضعیت مصدومیتش گفت: در شروع فصل، اتفاق خوبی بود که برانکو ایوانکوویچ نام مرا در فهرست تیم قرار دادند. بعد از آن هم همراه تیم ملی دانشجویان به کره رفتم اما در بازی سوم بود که برای زدن یک توپ به هوا پریدم که با خطای بازیکن برزیلی، روی دست پائین آمدم و مچ دستم شکست. در همان کره‌جنوبی روی دستم جراحی شد و پین کار گذاشتند.

وی ادامه داد: الان در تمرینات حضور دارم ولی برای اینکه بتوانم تیم را همراهی کنم، باید گچ دستم باز شود. به همین دلیل دیروز شنبه به پزشک جراح مراجعه کردم که بعد از مشاهده تصویربرداری‌ها، اعلام کرد دستم دو هفته دیگر باید در گچ باشد و پس از آن گچ دستم و پین‌ها باز خواهد شد.

بازیکن پرسپولیس همچنین گفت: امیدوارم بعد از گذشت این زمان به طور کامل در اختیار تیم باشم و با تلاشی که می‌کنم در آینده با جلب رضایت سرمربی، شانس بازی پیدا کنم. البته در تیم ما بازیکنان خیلی خوبی حضور دارند و رقابت بالایی وجود دارد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت