پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 7852 19 مرداد 1394 ساعت [ 9:35 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

راجرز: نزدیک بود قبل از گل، کوتینیو را تعویض کنم!

سرمربی لیورپول از اینکه زننده گل پیروزی تیمش را تعویض نکرد، خوشحال است.

راجرز: نزدیک بود قبل از گل، کوتینیو را تعویض کنم!

به  گزارش خبرگزاری تسنیم، برندان راجرز، سرمربی لیورپول پس از برتری یک بر صفر تیمش در خانه استوک‌سیتی در هفته اول لیگ‌برتر انگلیس ادعا کرد لحظاتی قبل از گل کوتینیو قصد داشت این بازیکن برزیلی را تعویض کند.

او برای حرف‌هایش دلیل آورد و گفت: احساس کردم گلن جانسون از ناحیه خودش بیش از حد فضا در اختیار گرفته و با نفوذهایش دردسرساز شده است. به همین دلیل از کوتینیو خواستم از وسط به سمت چپ برود و مقابل جانسون قرار بگیرد.در دقایق پایانی احساس کردم برای کسب پیروزی نیاز به انجام چند تغییر داریم. قصد داشتم اینگس را به جای کوتینیو به بازی بیاورم اما فلیپیه گل زد و خوشحالم که او را بیرون نکشیدم.

راجرز از خوشحالی هواداران خوشحال است. سرمربی اهل ایرلندشمالی در این باره گفت: هواداران راضی به بندر برگشتند و بابت خوشحال کردن آن‌ها کاملا احساس غرور می‌کنم .پیروزی مهمی کسب کردیم.حالا امیدوارانه به بازی با بورنموث فکر می‌کنیم.

سرمربی لیورپول در پایان از خریدهای جدید تیمش ابراز رضایت کرد: خیلی‌ها فکر می‌کنند بنتکه یک مهاجم فیزیکی است اما او ثابت کرد توانایی حمل توپ و سرزنی را  دارد و در ضمن با تکنیک هم نشان می‌دهد.گومز در این بازی به خوبی مقابل والترز ایستاد و او را از کار انداخت. لاین هم از وقتی به لیورپول آمده، عالی ظاهر شده. میلنر هم به لطف تجربه فراوانش راهگشاست. فراموش نکنید ما روی نیمکت بازیکنان بزرگی مانند فرمینو را هم داریم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت