خانه / خبرهای فوتبال خارجی / ونگر: در باخت‌مان برابر وستهام همه بازیکنان مقصر بودند نه فقط چک

ونگر: در باخت‌مان برابر وستهام همه بازیکنان مقصر بودند نه فقط چک

ونگر: در باخت‌مان برابر وستهام همه بازیکنان مقصر بودند نه فقط چک

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال آرسنال امروز (یکشنبه) در اولین بازی خود در فصل جدید لیگ‌برتر انگلیس با نتیجه 2 بر صفر برابر وستهام تن به شکست داد که در رقم خوردن هر دو گل این بازی پتر چک با اشتباهات خود مقصر بود. او نخست با خروج اشتباه و بی‌موقع خود مسبب باز شدن دروازه‌ آرسنال توسط کویاته شد و در نیمه دوم هم با جاگیری اشتباهش نتوانست شوت نه چندان پرقدرت مائورو زاراته را مهار کند.

با این حال ونگر از دروازه‌بان جدید تیمش که تابستان امسال از چلسی به توپچی‌ها ملحق شد، دفاع کرد و گفت: تمام مردانش در شروع ناامید کننده توپچی‌ها در فصل جدید لیگ‌برتر مقصر بوده‌اند.

او با اشاره به گل اول وستهام اظهار داشت: آن گل به خاطر یک اشتباه دسته جمعی رخ داد و چیزهای زیادی درباره‌اش می‌توان گفت. قبل از آنکه آن ضربه آزاد زده شود می‌دانستم که اگر توپ به خوبی روی دروازه فرستاده شود، به دردسر خواهیم افتاد. بازیکنان ما هنگام ارسال آن توپ تمرکز و نظم لازم را نداشتند. ما خودمان را کشتیم.

ونگر ادامه داد: من هنوز با پتر چک صحبت نکرده‌ام هرچند عملکرد هیچ یک از بازیکنانم را در بازی امروز جالب توجه ندیدم و به همین دلیل سخت است که یکی از آنها را مقصر این باخت جلوه دهم. پاسکای ما دقیق نبود. امروز ما باید بازی‌مان را تحلیل کنیم. قبول دارم که ما به اندازه کافی خوب بازی نکردیم.

ونگر تأکید کرد که با وجود شکست ناامید کننده تیمش در هفته اول لیگ برتر انگلیس، آرسنالی‌ها وحشت نخواهند کرد. او همچنین از اظهارنظر درباره تلاش توپچی‌ها برای جذب کریم بنزما از رئال‌مادرید خودداری کرد.

او عنوان کرد: قبول شکست سخت است اما این هم بخشی از شغل ماست. یک تیم موفق تیمی است که بداند چگونه باید در سختی‌ها واکنش نشان بدهد. فصل مثل یک جاده صاف و بدون مانع نیست و ما شروعی سختی در این فصل داشته‌ایم. من فقط می‌توانم چیزی که را تا الان گفته‌ام تکرار کنم. اگر گزینه استثنایی سر راه‌مان قرار بگیرد، برای جذب او دست به کار خواهیم شد اما ما نباید صرفاً به خاطر نتیجه‌ای که در این بازی رقم خورده است، به دنبال راه حلی خارجی باشیم.

انتهای پیام/

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *