پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 7891 20 مرداد 1394 ساعت [ 11:40 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

سرمربی سویا : باید از نقاط ضعف بارسا نهایت استفاده را ببریم

سرمربی ۴۳ ساله سویا در آستانه رویارویی شاگردانش با بارسلونا در دیدار سوپرجام اروپا از آنها خواست که از نقاط ضعف حریف برای ضربه زدن به کاتالان‌ها استفاده کنند.
اونای اِمری

سرمربی سویا : باید از نقاط ضعف بارسا نهایت استفاده را ببریم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، اونای اِمری که سویا را در دو فصل گذشته برای دو دوره متوالی به قهرمانی لیگ اروپا رسانده، در خصوص بازی امشب (سه‌شنبه) تیمش در دیدار سوپرجام اروپا مقابل بارسلونا، قهرمان لیگ قهرمانان اروپا گفت: این فرصتی دیگر است که ما می‌خواهیم نهایت استفاده را از آن ببریم. ما مقابل رقیبی بازی می‌کنیم که شانس اول پیروزی است ولی ما هم شانس‌های خودمان را داریم و روی نقاط قوت‌مان کار می‌کنیم تا بر بارسلونا غلبه کنیم. ما می‌خواهیم از این لحظه‌ای که در آن قرار داریم، لذت ببریم. ما در حال حاضر در جایی هستیم که به دنبالش بودیم، در بالاترین سطح.

اونای اِمری

وی افزود: برای این بازی نگرش خاص خودم را دارم ولی اینکه جواب می‌دهد یا خیر، موضوعی متفاوت است. به هر حال ما باید عملکرد سطح بالایی را از خود مقابل بارسا ارائه دهیم. ما باید قادر به ارائه بازی هجومی باشیم و از نقاط ضعف حریف یا عدم پیوستگی آنها نهایت استفاده را ببریم. مصدومانی که در ترکیب‌مان داریم روی تیم تأثیر می‌گذارند ولی خواهیم دید که بارسلونا چه کاری انجام خواهد داد و سویا چه کار می‌کند. شاید در 100 درصد آمادگی خود نباشیم ولی نزدیک به آن هستیم.

سرمربی موفق سویا در پایان تأکید کرد: می‌خواهیم درخشش را در چشم بازیکنان‌مان ببینیم و این را در گذشته در تقابل با بارسلونا شاهد بوده‌ایم. البته بارسلونا احتمالاً در آمار و مالکیت توپ بهتر از ما خواهد بود. به هر حال ما باید این را بپذیریم و با حملات خوب پاسخ آنها را بدهیم. در لحظاتی هم که کنترل بازی را در اختیار داریم باید از فرصت‌های خود به خوبی بهره ببریم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت