خانه / اخبار فوتبال ایران / حضور مربیان تیم ملی در تمرین نفت و پرسپولیس

حضور مربیان تیم ملی در تمرین نفت و پرسپولیس

حضور مربیان تیم ملی در تمرین نفت و پرسپولیس

کادرفنی تیم ملی در تمرین پرسپولیس حضور یافتند

http://media.mehrnews.com/d/2015/08/11/3/1791344.jpg

دستیاران کارلوس کی‌روش با حضور در تمرین تیم فوتبال پرسپولیس، ضمن گفتگو با کادرفنی، عملکرد بازیکنان این تیم را زیر نظر گرفتند.

به گزارش خبرنگار مهر، تمرین عصر امروز سه‌شنبه تیم فوتبال پرسپولیس با حضور اعضای کادرفنی تیم ملی فوتبال ایران برگزار شد تا دستیاران کارلوس کی‌روش پس از حضور در تمرین تیم نفت، در تمرین دیگر تیم مطرح تهرانی هم حضور پیدا کنند.

بر پایه این گزارش، اوسیانو به همراه مارکار آقاجانیان در تمرین پرسپولیس حاضر شدند تا ضمن گفتگو با کادرفنی تیم فوتبال پرسپولیس، وضعیت بازیکنان این تیم را از نزدیک مورد بررسی قرار دهند.

تیم فوتبال پرسپولیس خود را برای دیدار با سپاهان اصفهان در هفته سوم از رقابتهای لیگ برتر آماده می‌کند.

مربیان تیم ملی در تمرین نفت/ بررسی وضعیت سرخابی‌ها و ورزشگاه کرج

دستیاران کارلوس کی‌روش در تمرین تیم نفت تهران حضور یافتند تا برنامه‌های تیم ملی برای حضور در دیدارهای مقدماتی جام جهانی شکل جدی‌تری به خود بگیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، درحالیکه قرار است تمرینات تیم ملی فوتبال ایران برای دیدار با تیم‌های گوام و هند در هفته‌های دوم و سوم مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و جام ملت‌های ۲۰۱۹ امارات از روز پنجم شهریورماه آغاز شود، کادرفنی تیم ملی برنامه‌های خود را به شکل علنی‌تر پیگیری کردند.

در این رابطه دن‌گاسیار مربی دروازه‌بان‌های تیم ملی و مهرداد خانبان در تمرین تیم نفت تهران حضور یافتند و ضمن بررسی عملکرد بازیکنان این تیم از نزدیک، دقایقی با علیرضا منصوریان صحبت کردند تا از وضعیت بازیکنان ملی‌پوش نفت و سایر نفرات این تیم اطلاع پیدا کنند.

اعضای کادرفنی تیم ملی در مرحله بعدی برنامه‌های خود، در تمرینات تیم‌های استقلال و پرسپولیس تهران نیز حضور می‌یابند. بر این اساس امروز اوسیانو به همراه مارکار آقاجانیان در تمرین پرسپولیس حاضر می‌شوند و وضعیت بازیکنان این تیم را از نزدیک مورد بررسی قرار می‌دهند. همچنین در روزهای آتی تمرین استقلال و تیم‌های دیگر لیگ برتری توسط دستیاران کارلوس کی‌روش مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

از سوی دیگر قرار است مربیان تیم ملی ایران طی روزهای آینده به کرج سفر کرده و از امکانات ورزشگاه انقلاب این شهر که میزبان دیدار با گوام است، بازدید کنند.

برای حضور در اردوی آماده‌سازی تیم ملی فوتبال ایران که از روز پنجم شهریورماه آغاز می‌شود، ۲۴ بازیکن به اردوی این تیم دعوت می‌شوند تا تیم ملی را در بازی با گوام و هند همراهی کنند.

تیم ملی فوتبال ایران که در گروه D مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و جام ملت‌های ۲۰۱۹ امارات با تیم‌های عمان، ترکمنستان، هند و گوام همگروه است، ابتدا روز ۱۲ شهریورماه در کرج میزبان گوام است و سپس روز ۱۷ شهریورماه میهمان تیم هند خواهد بود.

شاگردان کارلوس کی‌روش در نخستین دیدار خود در این مرحله از مسابقات در زمین ترکمنستان به تساوی یک بر یک رضایت دادند تا شروع امیدوارکننده‌ای در این جام نداشته باشند.

 

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *