پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 7922 21 مرداد 1394 ساعت [ 11:47 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

لیونل مسی: پدرو شایسته فتح سوپر جام اروپا بود/ مهم پیروزی بارسا بود

بازیکن آرژانتینی بارسلونا برای موفقیت هم تیمی‌اش در این تیم =خوشحال است و تایید می‌کند پدرو شایسته همه چیز است.

لیونل مسی: پدرو شایسته فتح سوپر جام اروپا بود/ مهم پیروزی بارسا بود

بازیکن آرژانتینی بارسلونا برای موفقیت هم تیمی‌اش در این تیم =خوشحال است و تایید می‌کند پدرو شایسته همه چیز است.

به گزارش خبرنگار مهر، لیونل مسی می‌گوید پدرو هم تیمی‌اش در بارسلونا شایسته بردن سوپر جام بود و با گلی که به سویا زد، مشارکتی مهم در این امر داشت که کاتالان‌ها بتوانند پس از چند سال‌ این جام را به دست بیاورند.

این بازیکن گوش با حمله به ضربه آزاد مسی موفق شد نتیجه بازی دیشب را در وقت اضافه با گل خود به ۵ بر ۴ به نفع بارسلونا تغییر دهد و این کار را ساعاتی پس از آن انجام داد که دبیر فنی این باشگاه یعنی رابرت فرناندز گفته بود، او قصد دارد باشگاه را ترک کند.

پدرو با این حال تاکید کرده نمی‌خواهد از تیم جدا شود و مسی تائید کرده او نمی‌داند چه چیزی در پس فروش این بازیکن ۲۸ ساله نهفته است. با این وجود، او از اینکه می‌دید گل نهایی بارسایی‌ها را پدرو زده، خوشحال بود.

مسی به گزارشگران گفت: او شایسته هرچه به دست آورده هست و شایسته است با باشگاه به کارش ادامه دهد. وی افزود: نمی‌دانم چه اتفاقی می‌افتد، این تصمیمی است که او می‌گیرد، اما هر کاری بکند، شایسته آن است.

مسی با این حال از محتوای بازی خودش در مجموع راضی نبود. درحالی‌که تیم آنها با نتیجه ۴ بر یک جلو بود اما سرانجام در ۳۰ دقیقه وقت اضافی توانست مهر خود را بر اولین افتخار بزرگ فصل بزند.

او گفت: ما خیلی خوب شروع کردیم و خیلی جلو بودیم و بعد خیالمان راحت شد و بعد در عمل به دست آوردن پیروزی خیلی سخت شد. ما هر کاری کردیم تا جلو برویم اما احساس آرامش سرانجام باعث شد همه چیز را از دست بدهیم اما دوباره پیروزی را به دست آوردیم.

مسی افزود: چیزی که مهم بود پیروزی در سوپر جام و شروع فصل با یک عنوان مهم بود. حالا یک عنوان مهم دیگر به دست آوردیم تا برابر اتلتیکو بازی کنیم.

بارسلونا هفته آینده باید برای سوپر جام حذفی اسپانیا در برابر این تیم ظاهر شود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت