پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 7924 21 مرداد 1394 ساعت [ 11:52 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مورینیو پزشک چلسی را از ورود به بازی‌ها، تمرینات و هتل تیم محروم کرد

آقای خاص نارضایتی خود از عملکرد پزشک زن باشگاه چلسی به انتقاد از وی محدود نکرد و او را از نشستن روی نیمکت آبی‌های لندن حتی در تمرینات تیم، محروم کرد. http://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1394/05/21/139405211139299155863013.jpg

مورینیو پزشک چلسی را از ورود به بازی‌ها، تمرینات و هتل تیم محروم کرد

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از میرر، اوا کارنیرو، پزشک باشگاه چلسی به شیوه‌ای بی‌رحمانه تاوان پاسخ دادن به انتقاد ژوزه مورینیو در شبکه‌های اجتماعی را داد.

http://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1394/05/21/139405211139299155863013.jpg

این زن 41 ساله در کنار جان فیرن، فیزیوتراپ تیم اجازه نخواهد داشت برای بازی روز یکشنبه تیم فوتبال چلسی برابر منچسترسیتی در هفته دوم لیگ برتر انگلیس روی نیمکت آبی‌پوشان لندن بنشینند و گفته می‌شود که آنها به دستور ژوزه مورینیو از این کار منع شده‌اند و احتمال اینکه کار خود را از سر بگیرند نیز بسیار کم است.

طبق اعلام نشریه میرر، کارنیرو اگرچه سمت خود را به عنوان پزشک تیم، حفظ خواهد کرد، اما اجازه شرکت در تمرینات تیم، سفر به همراه آبی‌ها برای بازی‌های خارج از خانه و حتی ورود به هتل تیم را هم ندارد و به این ترتیب فعلاً هیچ کاری در ارتباط با حوزه تخصص خود نمی‌تواند انجام دهد.

این‌طور که پیداست حکم تبعید کارنیرو از تیم، با تصمیم‌گیری مشترک مورینیو و رؤسای باشگاه صادر شده است و دلیل آن هم پاسخی است که او در صفحه شخصی‌اش در یکی از شبکه‌های اجتماعی به انتقاد اخیر آقای خاص از او پاسخ داد.

مورینیو پس از تساوی خانگی 2 – 2 شنبه شب چلسی در ورزشگاه استمفوردیج، کارنیرو و فیرن را به خاطر اینکه ادن ازار، هافبک هجومی بلژیکی تیم را چند دقیقه‌ای برای مداوا از زمین بازی بیرون کشیدند، مورد انتقاد قرارداد، هرچند بسیاری از هواداران چلسی در شبکه‌های اجتماعی از پزشک تیم حمایت کردند.

در حالی که فیرن ترجیح داد سکوت اختیار کند، کارنیرو در صفحه خود در یکی از شبکه‌های اجتماعی به مورینیو به شیوه‌ای کنایه‌آمیز و با تشکر از هوادارانی که از او حمایت کردند، پاسخ داد. او در پیامی خطاب به هواداران نوشت: من می‌خواهم از عامه مردم به خاطر حمایت منقلب کننده‌شان تشکر کنم. من واقعاً قدردان حمایت‌های‌تان هستم.

گفته می‌شود که ماجرای اخیر ممکن است منجر به تنزل درجه کارنیرو در چلسی شود، اما مشخص نیست که او که اتفاقاً در نزد هواداران و بازیکنان چلسی فرد محبوبی است، حاضر شود چنین مجازاتی را بپذیرد. کارنیرو را نه مورینیو، بلکه آندره ویلاس‌بواس سرمربی پیشین چلسی در فصل 11-2010 پس از دو فصل کار به همراه تیم ذخیره‌ها به عنوان پزشک تیم اصلی آبی‌های لندن معرفی کرد.

تبعید شدن کارنیرو از تمرینات و بازی‌های چلسی منجر به انتقادات فراوانی از سوی هواداران تیم شده است، کسانی که باور دارند مجازات در نظر گرفته شده برای او زیاد از حد بوده است.

مورینیو در شرایطی از کارنیرو به خاطر بیرون آوردن ادن ازار از زمین بازی در زمانی که تیمش 10 نفره بود انتقاد کرد که طبق قوانین بازیکن مصدومی که پزشک تیم برای مداوی او به زمین بازی می‌رود، صرفنظر از شدت و نوع مصدومیتش باید به خارج از میدان انتقال داده شود. طبق اعلام یک منبع نزدیک به باشگاه چلسی، انتقاد مورینیو نه فقط از کارنیرو بلکه از تمامی اعضای کادر پزشکی باشگاه چلسی بوده است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت