خانه / خبر های نقل و انتقالات / خارجی / نام دخه‌‌آ‌ در فهرست بازیکنان من‌یونایتد در پلی لیگ قهرمانان قرار گرفت

نام دخه‌‌آ‌ در فهرست بازیکنان من‌یونایتد در پلی لیگ قهرمانان قرار گرفت

نام دخه‌‌آ‌ در فهرست بازیکنان من‌یونایتد در پلی لیگ قهرمانان قرار گرفت

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه اسپانیایی مارکا، منچستریونایتد به مقاومت خود برابر تلاش رئال مادرید برای جذب داوید دخه‌آ با مبلغی کمتر از آنچه شیاطین سرخ می‌خواهند، ادامه داد و نام این دروازه‌بان اسپانیایی را در فهرست بازیکنانش برای حضور در بازی پلی‌آف مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا قرار داد.

شیاطین سرخ برای کسب جواز حضور در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، هجدهم آگوست (27 مرداد) در ورزشگاه اولدترافورد میزبان بروژ بلژیک هستند و ظاهراً برای رسیدن به این هدف مهم روی دروازه‌بان اسپانیایی خود حساب کرده‌اند، اما اگر دخه‌‌آ در هر یک از دو بازی رفت یا برگشت این مرحله به میدان برود، نخواهد توانست برای هیچ تیم دیگری در لیگ قهرمانان اروپا بازی کند و به این ترتیب برای رئال مادریدی که در مرحله گروهی این رقابت‌ها حضور دارد هم نمی‌تواند بازی کند و این اتفاق به احتمال قریب به یقین کهکشانی‌ها را از خرید او در تابستان امسال منصرف می‌کند.

به گزارش تسنیم، تنها یک سال از قرارداد داوید دخه‌آ با منچستریونایتد باقی مانده است و او در صورت عدم تمدید قرارداد خود با شیاطین سرخ می‌تواند سال آینده به‌عنوان بازیکن آزاد با هر تیمی که می‌خواهد قرارداد امضا کند.

منچستریونایتد علاوه بر دخه‌آ، نام تمام بازیکنان تازه‌وارد خود از جمله، سرخیو رومرو، متئو دارمیان، مورگان اشنایدرلین، باستین شواین‌اشتایگر و ممفیس دپای را برای مصاف رفت و برگشت با بروژ بلژیک در فهرستی که به یوفا تقدیم کرده، قرار داده است. نام خاویر هرناندس هم با وجود آنکه باشگاه او را برای پیوستن به تیمی دیگر آزاد گذاشته است، در این فهرست قرار دارد.

فهرست بازیکنان منچستریونایتد برای بازی برابر بروژ در پلی‌آف مرحله مقدماتی لیگ اروپا به شرح زیر است:
داوید دخه‌آ، آندرس لینگارد، سرخیو رومرو، سم جانستون، فیل جونز، مارکوس روخو، جانی اوانز، کریس اسمالینگ، لوک شاو، پدی مک‌نایر، متئو دارمیان، تایلر بلاکت، عدنان یانوزای، مایکل کریک، دالی بلیند، اشلی یانگ، آندر هررا، آنتونیو والنسیا، مروان فلینی، مورگان اشنایدرلین، باستین شواین‌اشتایگر، خسه لیندگارد، آندریاس پریرا، ممفیس دپای، خوان ماتا، وین رونی، خاویر هرناندس و جیمز ویلسون.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *