پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 7944 21 مرداد 1394 ساعت [ 17:18 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

برانکو: پرسپولیس تمام معیارهای یک تیم بزرگ دارد

از دید سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، سپاهان اصفهان بهترین تیم پنج سال اخیر فوتبال ایران است.

برانکو: پرسپولیس تمام معیارهای یک تیم بزرگ دارد

تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، برانکو ایوانکوویچ در کنفرانس خبری پیش از دیدار تیم‌های سپاهان اصفهان و پرسپولیس اظهار داشت: بعد از حدود 10 سال به اصفهان آمده‌ام و می‌دانم که میهمان یک تیم بزرگ اصفهانی خواهم بود. باید اعتراف کنم که میهمان تیمی هستیم که بیش از پنج سال است، بهترین تیم ایران محسوب می‌شود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: باید بگویم قهرمانی فصل گذشته سپاهان با تلاش همکار خوبم حسین فرکی به دست آمد که چند سال در تیم ملی با او کار کرده‌ام.

برانکو با بیان اینکه احترام بسیار زیادی برای تیم سپاهان قائل هستم، خاطرنشان کرد: با تمام احترامی که برای تیم سپاهان قائلم، اما باید بگویم پرسپولیس بزرگ‌ترین تیم ایران است و مطمئناً فردا نیز به دنبال این هستیم که با نتیجه خوب اصفهان را ترک کنیم و این نتیجه را به هواداران‌مان هدیه بدهیم.

وی در مورد شکستش در بازی برگشت فصل گذشته مقابل سپاهان و حسین فرکی گفت: متأسفانه ما آن بازی را با بدشانسی و اشتباهات ساده خودمان واگذار کردیم. امیدوارم فردا از این اشتباهات خبری نباشد. ما خوشحال هستیم که باید در یک دیدار بزرگ به مصاف سپاهان برویم، چون این یک دربی واقعی است و مطمئنم هواداران از آن لذت کامل را می‌برند. ما به دنبال ارائه هرچه بهتر بازی و کسب نتیجه خوب هستیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که چه بازیکنانی فردا برای پرسپولیس به میدان می‌روند خاطرنشان کرد: نمی‌توانم بگویم فردا چه کسانی بازی می‌کنند بلکه می‌توانم بگویم غایبان ما چه کسانی هستند. نوراللهی، مکانی، مسلمان، فاطمی و رحمتی به همراه کریم باقری در تهران ماندند تا تمرین کنند. هادی نوروزی هم به علت محرومیت همراه ما نیست. البته اگر دوست دارید می‌توانم ترکیب تیمم و یا حتی اسامی بازیکنانی که ضربات آزاد را می‌زنند، اعلام کنم.

برانکو در پاسخ به این سوال که آیا سفر پرسپولیس به اصفهان با اتوبوس بهانه سرخپوشان بعد از شکست احتمالی مقابل سپاهان خواهد بود، خاطرنشان کرد: من هیچ وقت دنبال بهانه نیستم و حتی در بازی اول‌مان هم که پنج بازیکن اصلی را در اختیار نداشتیم بهانه نگرفتم. ما با اتوبوس به اصفهان آمدیم، چون بهترین راه برای سفر به این شهر بود. اتفاقاً ما اتوبوس خیلی لوکس و راحتی هم داریم.

وی ادامه داد: یک سؤال از شما دارم. چطور به این اندازه مطمئن هستید که فردا مقابل سپاهان شکست می‌خوریم و پیش‌بینی می‌کنید من بعد از بازی بخواهم بهانه بیاورم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه ایمان صادقی، دروازه‌بان جدید پرسپولیس در دیدار مقابل استقلال خوزستان اشتباهات زیادی انجام داد و آیا اکنون برای این بازی آماده است یا خیر، گفت: درست است که ایمان اشتباهات زیادی کرد، اما او دروازه‌بانی جوان به حساب می‌آید. این یک واقعیت است که صادقی حتی در 10، 15 سال آینده زندگی ورزشی خودش هم باز اشتباه‌ خواهد کرد، اما اکنون به لحاظ روحی شرایط بسیار خوبی دارد. اعتمادبه‌نفس صادقی برگشته و انگیزه‌اش کامل است.

برانکو ادامه داد: فکر نمی‌کنم در دنیا آدمی وجود داشته باشد که در زندگی‌اش اشتباه نکرده باشد. امیدوارم از اشتباهات‌مان درس بگیریم و طبیعی است صادقی هم در تمرینات اشتباهاتش را برطرف کند.

وی در واکنش به اینکه در ابتدای صحبت‌هایش اعلام کرد که پرسپولیس تیم بزرگی است و مبنای او برای بزرگی چه بوده اظهار داشت: بزرگی یک باشگاه را تاریخ، تعداد هواداران و کارکنان (پیشکسوتان و ورزشکاران) و غیره نشان می‌دهند. این نشان‌دهنده بزرگی یک تیم و باشگاه است که پرسپولیس تمام این معیارها را دارد. من در ابتدای صحبت‌هایم گفتم که سپاهان در پنج سال اخیر بیشترین افتخارات را کسب کرده و بهترین تیم ایران بوده است. در کنار سپاهان و پرسپولیس، استقلال هم تیم بزرگی است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد: آن چیزی که اکنون باید موجب فخر ما شود این است که هفت هشت تیم در لیگ ایران با یکدیگر همسطح هستند و هر کدام با توجه به معیارهایی که دارند می‌توانند گزینه جدی برای قهرمانی باشند، اما نباید فراموش کنیم پرسپولیس بالای 30 میلیون هوادار دارد و این بزرگی پرسپولیس را نشان می‌دهد. اگر به نتایج گذشته هم نگاهی بیاندازیم پرسپولیس بیشترین قهرمانی را کسب کرده و جدا از نتایج چند سال اخیر بهترین نتایج را گرفته است.

برانکو گفت: اینجا باید به باشگاه سپاهان و در رأس آن اصغر باقریان که مدیرعامل این باشگاه است، تبریک بگویم. به این دلیل که سپاهان در این چند سال نتایج خوبی کسب کرده و دوستان من که در این باشگاه سابقه مربیگری دارند و جزو دوستانم محسوب می‌شوند همیشه از سپاهان تعریف و تمجید کرده‌اند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت