پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 8007 23 مرداد 1394 ساعت [ 10:39 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

فن‌خال: دخه‌آ خودش هم نمی‌خواهد برای منچستریونایتد بازی کند

سرمربی هلندی شیاطین سرخ ادعا کرد که نیمکت‌نشینی دروازه‌بان تیمش نه فقط به صلاحدید او، بلکه خواسته بازیکن اسپانیایی هم بوده است.

فن‌خال: دخه‌آ خودش هم نمی‌خواهد برای منچستریونایتد بازی کند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوئیز فن‌خال برای دومین بازی تیم فوتبال منچستریونایتد در لیگ برتر انگلیس برابر استون‌ویلا نیز نام داوید دخه‌آ، دروازه‌بانی که گفته می‌شود رئال مادرید خواهان جذب اوست را در فهرست بازیکنان تیمش قرار نداد.

فن‌خال که برای بازی اول تیمش در اولدترافورد برابر تاتنهام نیز دخه‌آ را سکونشین و دلیل آن را شرایط روانی نامطلوب این بازیکن اسپانیایی اعلام کرد، حالا می‌گوید که شخص دخه‌آ نیز نمی‌خواهد تا مشخص شدن تکلیفش برای شیاطین سرخ به میدان برود.

فن‌‌خال در گفت‌و‌گو با خبرنگاران اظهار داشت: ما با دخه‌آ صحبت کرده‌ایم و خود او با تصمیم ما (در مورد نیمکت‌نشینی‌اش) کاملاً موافق بود. من چنین مسائلی را در تیم با دستیارانم در میان می‌گذارم. این موضوع را با فرانس هوئک، مربی دروازه‌بان‌های تیم‌مان هم در میان گذاشته‌ایم. من اینجا هیچ تصمیمی را به تنهایی نمی‌گیرم.

فن‌خال ادامه داد: فرانس هوئک با داوید دخه‌آ صحبت کرد و از او پرسید: آیا می‌خواهی بازی کنی؟ او هم گفت نه. بنابراین من باید تصمیم‌گیری می‌کردم. این یک پروسه است.

سرمربی هلندی شیاطین سرخ تأکید کرد: من روند آماده‌سازی دخه‌آ را در تمرینات زیر نظر داشته‌ام و واقعیت این است که او به اندازه کافی خوب نیست. او هنوز دخه‌آی قبل نیست. او فصل گذشته بهترین بازیکن من بود. هواداران هم گواهی می‌دهند که در دو فصل گذشته بهترین بازیکن تیم ما بود، اما او الان در سطح قبلی خود نیست.

تیم فوتبال منچستریونایتد امشب (جمعه) از ساعت 23:15 در ورزشگاه ویلاپارک به مصاف هم می‌روند.ا

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت