پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 8042 23 مرداد 1394 ساعت [ 22:01 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

آذری: تیم برتر میدان بودیم

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان گفت: در روزی که رحمتی سنگربان استقلال عملکرد خوبی داشت ما مستحق برد بودیم

سعید آذری

آذری: تیم برتر میدان بودیم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، سعید آذری پس از برتری ذوب آهن در هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال مقابل استقلال گفت: فکر می‌کنم همه افرادی که امروز بازی را دیدند خصوصاً کارشناسان به برتری تیم ما اذعان داشته باشند. ذوب آهن با وجود اینکه در دو هفته قبل نتوانسته بود نتایج مناسبی کسب کند اما امروز مقابل استقلال خصوصاً در نیمه دوم تیم برتر میدان بود. بازی فوق العاده‌ای بود ضمن اینکه رحمتی هم روز خوبی را سپری می‌کرد.

سعید آذری

وی در پاسخ به این پرسش که ذوب آهن با این برد از بحران خارج شد، گفت: کدام بحران؟ ما بحرانی نداشتیم و این نظر شماست. ضمن اینکه شرایط بدتر از این را هم در فصول قبل تجربه کرده‌ایم. هیچ بحرانی در ذوب آهن وجود ندارد.

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان هنگامی که با پرسش خبرنگاری مبنی بر اظهارنظر جهانیان سخنگوی باشگاه استقلال و نظری جویباری در خصوص اعتراض آنها به داوری روبه‌رو شد، گفت: من در مورد تیم خودم صحبت می‌کنم و کاری به تیم حریف ندارم.

آذری یادآور شد: مقابل استقلال مستحق برد بودیم. به بازیکنانم تبریک می‌گویم و از کادر فنی و خصوصاً هوادارانی که از اصفهان به تهران آمده بودند تشکر می‌کنم.

وی در مورد اعتراض زیاد کادر فنی ذوب آهن به داوری این بازی و اینکه خبرنگاری گفت کم مانده بود داور را بزنند، خاطرنشان کرد: این دید شماست. هفته قبل شدیدترین مسائل داوری به ضرر ما رخ داد. این اعتراض‌ها همیشه در فوتبال ایران وجود دارد و چنین چیزی که شما می‌گویید نبوده است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت