پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 8046 23 مرداد 1394 ساعت [ 22:08 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اولیویرا: هنوز تیمی که من می‌خواستم، نیستیم

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی با بیان این‌که هنوز تیمی که من می‌خواستم، نیستیم،گفت:‌ اگر بتوانم تحمل کنم می‌خواهم باز هم برف تبریز را ببینم یعنی من کار خود را انجام می‌دهم و تلاش می‌کنم بهترین نتایج را برای باشگاهم به ارمغان بیاورم.

اولیویرا: هنوز تیمی که من می‌خواستم، نیستیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، تونی اولیویرا در نشست خبری پس از دیدار تراکتورسازی و راه‌آهن در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: مقابل تیمی بازی کردیم که سختی زیادی برای ما ایجاد کرد، چند موقعیت خوب داشتیم اما هنوز تیمی که من می‌خواستم نیستیم و بازیکنانم مواردی که من می‌خواستم در بازی اجرا نکردند، سرمربی راه‌آهن سازماندهی خوبی به تیم خود داده است و شناخت خوبی از تراکتورسازی داشت.

وی افزود: آنها در نیمه دوم چند موقعیت به دست آوردند که محمدرضا اخباری آنها را مهار کرد اما آنها به بازی مستقیمی روی آوردند و گل مساوی را در اواخر بازی زدند.

سرمربی تراکتورسازی خاطرنشان کرد: همانطور که قبلاً هم گفته‌ام راه زیادی برای رسیدن به اهدافمان داریم و باید از نظر فیزیکی بهتر شویم تا به یک تیم قدرتمند تبدیل شویم.

اولیویرا درباره بازی ضعیف تیمش در نیمه دوم گفت: من موافق این حرف که ضعیف بازی کردیم نیستم، موقعیتی که سامان نریمان‌جهان موقعیت خلق کرد نشان داد که ما بی‌انگیزه نیستیم. تیم ما هنوز ریتم لازم را به دست نیاورده و مدام افت و خیز دارد اما موافق نیستم که ما بی‌انگیزه بودیم.

وی خاطرنشان کرد: شما اگر نتوانید در یک بازی گل دوم را بزنید این موضوع به نفع تیم حریف است، آنها با بازی مستقیم گل تساوی را زدند.

سرمربی تراکتورسازی با اشاره به جدا شدن بازیکنان مطرح سال قبل خود، افزود: من چاره دیگری نداشتم و باید با همین 18 نفر ادامه دهم. بازیکنان با تجربه تیم من به قطر رفته‌اند و باید هر کاری که می‌خواهم با همین نفرات انجام دهم البته تیم جوانی داریم آگوستو، عبدالله‌زاده و سروش همه بازیکنان جوانی هستند و انگیزه زیادی دارند.

اولیویرا ادامه داد: ممکن است یک قدم رو به جلو داشته باشم و یک قدم رو به عقب اما به کار خود ادامه می‌دهم و کسی نیستم که با یک مساوی انگیزه خود را از دست دهم و ناراحت شوم.

وی خاطرنشان کرد: اگر بتوانم تحمل کنم می‌خواهم باز هم برف تبریز را ببینم یعنی من کار خود را انجام می‌دهم و تلاش می‌کنم بهترین نتایج را برای باشگاهم به ارمغان بیاورم.

سرمربی تراکتورسازی در واکنش به انتقادات نسبت به عملکرد یونس حمزه بازیکن این تیم گفت: اگر یک بازیکن مهاجم باشد باید در هر بازی 2 گل بزند و اگر مدافع باشد باید علاوه بر اینکه مانع گلزنی حریف باشد در کرنرها هم برای گلزنی مشارکت کند.

اولیویرا افزود: در واقع همه روی بازیکنان خارجی تمرکز کرده‌اند اما اینجا بازیکن خارجی یا ایرانی نداریم بلکه یک تیم هستیم . ممکن است یک بازیکن روز خوبی نداشته باشد.

وی تأکید کرد: یونس حمزه از کشور دیگری آمده است و خیلی دیر به تیم ما ملحق شد پس هنوز به آمادگی لازم نرسیده است البته من هم می‌خواهم او 4 گل بزند اما یک راه بیشتر نداریم و آن اعتماد و کارکردن بیشتر است.

سرمربی تراکتورسازی تصریح کرد:‌ ما در 2 قسمت از بازی خیلی خوب عمل می‌کنیم ولی تمام‌کننده نداریم که در تلاش هستیم مهاجمان را هم برای تحقق این موضوع آماده کنیم.

انتهای پیام/ ی

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت