خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / سایر تیم های لیگ برتر / ویسی: انتقام ۴ شکست قبلی خود در برابر فولاد را گرفتیم

ویسی: انتقام ۴ شکست قبلی خود در برابر فولاد را گرفتیم

ویسی: انتقام ۴ شکست قبلی خود در برابر فولاد را گرفتیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، عبدالله ویسی در نشست خبری پس از بازی در برابر فولاد خوزستان با بیان اینکه امروز در زمین فوق العاده ظاهر شدیم، گفت: امروز محکوم به برد بودیم و باید انتقام 4 شکست قبلی خود در برابر فولاد را گرفتیم.

وی افزود: از سیف الهی خواسته بودم که بین بازیکنان توپ پخش کند که به لطف خدا از عهده این کار بر آمد و با حرکات خود مدافعان فولاد را اذیت کرد. امروز جان‌فزا و بیت سعید هم عالی بودند و توانستند 2 گل ما را به ثمر برسانند.

سرمربی استقلال خوزستان درباره وضعیت آب و هوایی خوزستان  و برگزاری مسابقات در ساعت 21 گفت: همان طور که ما در هوای سرد دیگر استان‌ها سختی‌هایی متحمل می‌شویم، همه تیم‌های لیگ برتری باید در ساعت 19 در خوزستان به میدان بیایند تا ما بتوانیم از شرایط میزبانی استفاده کنیم.

وی با عذرخواهی از خبرنگاران به دلیل عدم حضور در نشست خبری قبل از بازی عنوان کرد: من نوبت دکتر داشتم و نتوانستم به نشست خبری بیایم اما از اینکه خبرنگاران نشست دستیارم را ترک کردند ناراحت شدم.

ویسی بیان کرد: همان طور که در برخی از نشست‌های خبری فقط 2 خبرنگار حاضر می‌شوند و من تا آخر پاسخگوی آنها هستم امیدوارم این مشکلات در بازی های آینده به وجود نیاید و بتوانیم همکاری خوبی را بین خودمان داشته باشیم.

وی افزود: قلم خبرنگاران خوزستانی باید به انتقاد و حمایت از مربیان باشد تا بتوانیم در آینده نتایج خوبی کسب کنیم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *