پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 8064 24 مرداد 1394 ساعت [ 9:25 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اینیستا: جبران شکست بازی رفت سخت است، نه غیرممکن

کاپیتان آبی‌و‌آناری‌پوشان کاتالونیا اعتراف کرد که تیمش برای کسب قهرمانی سوپرجام اسپانیا کار بسیار سختی در پیش دارد اما تحقق این هدف غیرممکن نیست.

اینیستا: جبران شکست بازی رفت سخت است، نه غیرممکن

 به گزارش خبرگزاری تسنیم، آندرس اینیستا اذعان دارد که جبران شکست 4 بر صفر بازی رفت سوپرجام اسپانیا در خانه اتلتیک بیلبائو کار بسیار سختی است اما این به معنای ناامید شدن قهرمان اروپا از کسب پنجمین قهرمانی‌اش در فصل جاری نیست.

اینیستا و یارانش که امیدوار بودند با کسب نتیجه‌ای مطلوب در باسک، گامی بلند برای نزدیک شدن به شش گانه قهرمانی‌اش در سال 2015 بردارند، حالا خطر از دست دادن این افتخار را به طور جدی احساس می‌کنند. با این حال کاپیتان کاتالان‌ها می‌گوید هنوز کار بارسا تمام نشده است.

اینیستا گفت: می‌دانیم در بازی برگشت کاری بسیار سخت خواهیم داشت چون باید یک شکست واقعاً سنگین را برابر بیلبائو جبران کنیم اما این کار غیرممکن نیست. در سن‌مامس اوضاع چندان بروفق مراد ما پیش نرفت و همه بازیکنان از نتیجه‌ای که برای این بازی رقم خورده به هم ریخته‌اند. فکر نمی‌کنم در رقم خوردن این شکست یک یا چند بازیکن مقصر باشند. این شکست نتیجه یک کار گروهی ضعیف بود. من فکر می‌کنم که بارسا تاوان بزرگی بابت اشتباهات دفاعی‌اش داد و این روزها گل‌های فراوانی دریافت می‌کند.

این بازیکن 31 ساله درباره بازی برگشت که بامداد سه‌شنبه در ورزشگاه نیوکمپ برگزار می‌شود، تأکید کرد: ما ضربه خورده‌ایم و جبران این ضربه فعلاً دور از دسترس است اما باید باور داشته باشیم که رسیدن به این هدف امکان‌پذیر است. باید باور کنیم که می‌توانیم این کار را انجام دهیم. باید در خانه خود تمام تلاش‌مان را انجام دهیم و به حمایت پرشور هواداران‌مان امیدوار باشیم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت