پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 8074 24 مرداد 1394 ساعت [ 9:34 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اسکوچیچ: بد بازی کردیم، ناامید شدم

سرمربی فولاد خوزستان با بیان اینکه بزرگ‌ترین تیم دنیا هم مشکلاتی دارد، گفت: بازی بدی را ارائه کردیم و از این موضوع نا‌امید شدم.

اسکوچیچ: بد بازی کردیم، ناامید شدم

به گزارش خبرگزاری تسنیم  دراگان اسکوچیچ در نشست خبری بعد از بازی با استقلال خوزستان درباره شکست در این بازی اظهار داشت: بازی بدی را ارائه کردیم و از این موضوع نا‌امید شدم.

وی افزود: من از هواداران واقعی فولاد عذرخواهی می‌کنم و امیدوارم با همراهی ما تا پایان بتوانیم این نتایج بد را جبران کنیم.

سرمربی فولاد خوزستان گفت: استقلال خوزستان امروز برای توپ‌های بلند برنامه داشت و به خوبی توانست از این موضوع نتیجه بگیرد.

وی بیان کرد: آنها امروز ما را غافلگیر کردند و ما خواستیم با سرعت دادن به بازی نتیجه را عوض کنیم اما بازیکنان ما جوان هستند و در شرایط سخت نتوانستند شرایط ا تغییر دهند.

اسکوچیچ با بیان اینکه ما هم مانند تیم‌های بزرگ دنیا مشکلاتی را داریم تأکید کرد: اجازه نمی‌دهم کسی در شرایط تیم فولاد دخالت کند ولی ما مانند سال گذشته بر این مشکلات پیروز می‌شویم و شرایط را تغییر می‌دهیم.

وی بیان کرد: من به تیم همشهری ما تبریک می‌گویم اما زمان زیادی داریم تا بتوانیم ضعف‌هایمان را برطرف کنیم و نتیجه مطلوب را کسب کنیم.

انتهای پیام/ ی

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت