خانه / خبر های نقل و انتقالات / خارجی / تماس اینتر با رئال مادرید برای جذب کوئنترائو
نزاتزوری برای به خدمت گرفتن قرضی مدافع پرتغالی رئال‌ مادرید پیشنهادش را ارائه می‌دهد.

فابیو کونترائو

تماس اینتر با رئال مادرید برای جذب کوئنترائو

تماس اینتر با رئال مادرید برای جذب کوئنترائو

به گزارش خبرگزاری تسنیم، روزنامه اسپانیایی «آس» خبر داد؛ باشگاه اینتر بار دیگر علاقه‌مندی خود را برای به خدمت گرفتن فابیو کوئنترائو نشان داد. این باشگاه ایتالیایی پیش از این هم با سران باشگاه رئال در خصوص مدافع پرتغالی سفیدپوشان مادریدی تماس گرفته بود ولی اکنون این طور به نظر می‌رسد که اینتر آماده نشستن دور میز مذاکره و نهایی کردن این انتقال به طور قرضی است.

فابیو کونترائو

در ادامه این گزارش آمده است؛ کوئنترائو یکی از بازیکنانی است که آینده حرفه‌ای او در رئال‌مادرید نامشخص است. این مدافع 27 ساله در چند فصل اخیر جایگاه ثابتی در ترکیب رئال نداشته و بعید به نظر می‌رسد که در این فصل هم به ترکیب 11 نفره تیم تحت‌هدایت رافائل بنیتس راه پیدا کند. او بیشتر بازی‌های فصل گذشته را به دلیل مصدومیت از دست داد ولی با این حال بعید است که او مایل به ترک سانتیاگوبرنابئو باشد.

«آس» همچنین گزارش داد که پیش از این بنفیکا، باشگاهی که کونترائو از آنجا به رئال‌مادرید آمد نیز برای به خدمت گرفتن مدافع پیشین خود ابراز علاقه کرده بود ولی او بازگشت به لیگ پرتغال و تیم پیشینش را نپذیرفت. حالا اینتر قصد دارد شانس خود را تست کند و پیشنهادی به رئال بدهد که احتمالاً برای طرفین معامله خوشایندی باشد.

انتهای پیام/

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *