پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 8142 26 مرداد 1394 ساعت [ 9:23 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

چهار میلیون یورو فوتبال هنوز آزاد نشده/ هیچ مشکلی با دولت ندارم

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: فقط یک میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده فوتبال ایران آزاده شده و چهار میلیون یوروی دیگر باقی مانده است.

چهار میلیون یورو فوتبال هنوز آزاد نشده/ هیچ مشکلی با دولت ندارم

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: فقط یک میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده فوتبال ایران آزاده شده و چهار میلیون یوروی دیگر باقی مانده است.

به گزارش خبرنگار مهر، علی کفاشیان درباره پول‌های بلوکه شده فوتبال ایران با بیان مطلب فوق، اظهار کرد: کل مبلغ پول‌های بلوکه شده ۵.۳ میلیون یورو است که فعلا فقط یک میلیون یورو را گرفته‌ایم و از طریق سفارت ایران در کشورهای مختلف پیگیر دریافت مابقی پول‌ها هستیم.

رئیس فدراسیون فوتبال در اظهار نظری عجیب ادامه داد: هنوز این چهار میلیون یورو به دستمان نرسیده آن‌ را خرج کرده‌ایم که وقتی این پول به ایران برسد باید آن را به جاهایی بدهیم که از آنها گرفته‌ایم.

وی در پاسخ به این سئوال که مابقی پول‌‎ها چه زمانی آزاد می شود، با خنده گفت: یا فردا یا پایان هفته یا دو هفته دیگر و یا ۶ ماه دیگر!

رئیس فدراسیون فوتبال درباره اینکه اسحاق جهانگیری معاون رئیس جمهور گفته بود کفاشیان با دولت مشکل دارد گفت: نه، من کجا مشکل دارم؟ این دولت، دولت تدبیر و امید است و از ما حمایت کرده است. من نباید مشکلی با دولت داشته باشم.

کفاشیان درباره همزمانی تمرینات تیم ملی با حضور تیم ملی عراق و بازی در ورزشگاه دستگردی گفت: تیم عراق زمانی به ایران می آید که تیم ملی ایران در اردوی خارجی است و مشکلی از این بابت پیش نمی آید. ضمن اینکه ما فقط ورزشگاه دستگردی را نداریم. بلکه زمین های راه آهن، تختی و حتی زمین کمپ هم آماده استفاده است.

علی کفاشیان در خصوص وضعیت استقلال و پرسپولیس نیز بیان کرد: استقلال و پرسپولیس از تیم‌های خوب این فصل فوتبال ایران هستند و با کار جمعی و حمایت‌های لازمه می‌توانند خود را بالا بکشند.

رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص آخرین وضعیت کی‌روش و شایعاتی که این اواخر پیرامون قهر وی با فدراسیون فوتبال مطرح شده بود، عنوان کرد: همه دلتنگ او هستند. کی‌روش حالش خوب است و تا نیم ساعت دیگر هم به مالزی می‌رسد تا در اجلاس AFC شرکت کند. کی‌روش دوم شهریورماه به ایران می‌آید و نگرانش نباشید.

وی درباره اینکه چرا دستیاران کی‌روش بازی‌های لیگ را از نزدیک نظارت نمی‌کنند، گفت: من نمی‌‎دانم که بازی‌ها را می‌بینند یا خیر. لابد هوا خیلی گرم است و آنها نمی‌روند بازی‌ها را از نزدیک ببینند.

کفاشیان در واکنش به این اظهار نظر ترابیان که عنوان کرد «کفاشیان با من هماهنگ نیست» اظهار کرد: من نباید با ترابیان هماهنگ باشم و ایشان باید با من هماهنگ باشد. البته ما از تجربیات ترابیان استفاده خواهیم کرد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت