خانه / خبرهای فوتبال خارجی / پیگرینی: چلسی همیشه زیر سلطه ماست

پیگرینی: چلسی همیشه زیر سلطه ماست

پیگرینی: چلسی همیشه زیر سلطه ماست

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مانوئل پیگرینی، سرمربی شیلیایی منچستر‌سیتی برتری 3 بر صفر تیمش مقابل چلسی را نتیجه برتری همه جانبه آبی‌های میزبان دانست.

اولین مربی اهل آمریکای‌جنوبی فاتح لیگ‌برتر در این باره گفت: به خاطر دو موضوع به تیمم افتخار می‌کنم. یکی، زدن 3 گل به چلسی آن هم در شرایطی که اگر بگوویچ در دروازه رقیب نبود ما در نیمه‌اول گل‌های بیشتری می‌زدیم و دیگری بسته نگه داشتن دروازه.کسب دو برتری 3 بر صفر که یکی از آن‌ها مقابل قهرمان فصل گذشته شکل گرفت، نشان داد با اینکه در ابتدای فصل قرار داریم اما در مسیر مناسبی گام برمی‌داریم.همیشه هر وقت با چلسی بازی کرده‌ایم، آن‌ها را تحت سلطه خود قرار داده‌ایم. پارسال با تیم مورینیو مساوی کردیم و سال قبل از آن به رقیب باختیم اما امسال کارمان را درست انجام دادیم و برتری در جریان رقابت را به 3 امتیاز شیرین تبدیل کردیم.

پیگرینی دلایل دیگری هم  برای افتخار کردن به تیمش دارد.

او در این باره ادامه داد: نمایش تیم مرا خوشحال کرد. انتقادات زیادی را شنیده‌ایم و اما همیشه گلزن‌ترین تیم بوده‌ایم.دوفصل قبل دو جام بردیم، فصل قبل نایب‌قهرمان شدیم و حالا هم در شرایط خوبی بسر می‌بریم. هواداران لیافت این همه افتخار و موفقیت را دارند.بسته نگه داشتن اهمیت زیادی داشت؛ بخصوص مقابل قهرمان فصل گذشته. این بار از برتری مطلقمان نهایت استفاده را بردیم و با ارائه یک نمایش کامل به رقیب اجازه هنرنمایی از طریق ضدحملات را هم ندادیم.

انتهای پیام/

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *