پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 8168 26 مرداد 1394 ساعت [ 20:07 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

راموس: به خاطر پول در رئال نماندم و می‌خواهم در این تیم بازنشسته شوم

کاپیتان تیم فوتبال رئال‌مادرید گفت که اگر می‌خواست به مسائل اقتصادی فکر کند، هرگز قراردادش را با رئال تمدید نمی‌کرد.

سرخیو راموس

راموس: به خاطر پول در رئال نماندم و می‌خواهم در این تیم بازنشسته شوم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سرخیو راموس بعدازظهر امروز (دوشنبه) با حضور در ورزشگاه سانتیاگوبرنابئو قرارداد خود را با باشگاه رئال‌مادرید تا سال 2020 تمدید کرد. مدافع میانی کهکشانی‌ها که در سال 2005 از سویا به سفیدپوشان مادریدی پیوست با جدایی ایکر کاسیاس از این تیم کاپیتان رئال شده است.

سرخیو راموس

راموس در کنفرانس خبری گفت: اگر قرار بود اقتصادی فکر کنم و تصمیم بگیرم، در رئال‌مادرید نمی‌ماندم. من در تیم‌های دیگر می‌توانستم درآمد بیشتری داشته باشم. من به خاطر پول در رئال نماندم بلکه دلایل حرفه‌‌ای و شخصی باعث ماندن در اینجا شد. هرگز در مورد تمدید قراردادم صحبت نکردم ولی با توجه به اینکه دو سال از قراردادم با رئال مانده بود به چیزی که رسانه‌ها در این مورد مطرح می‌کردند، احترام گذاشتم.

وی افزود: از بودن در برخی شرایط خوشحال نبودم ولی هرگز نگفتم که رئال را ترک می‌کنم. با هر کسی که نیاز داشتم صحبت می‌کردم ولی نمی‌توانستم با اوضاعی که داشتم، ادامه بدهم. آن مسائل شخصی هم ربط به مسائل مالی نداشت. شرایط مالی را من و فلورنتینو پرس در عرض پنج دقیقه حل کردیم. چیزهای دیگری بود که باید درباره‌اش بحث می‌کردیم. من در مورد پول صحبتی نمی‌کنم و هیچگاه بحث مالی انگیزه‌ای در من به وجود نیاورده بلکه خوشحالی و خانواده‌ام بوده‌اند که در من انگیزه ایجاد می‌کنند.

راموس 29 ساله در ادامه عنوان کرد: هرگز قصد ترک سانتیاگوبرنابئو را نداشته‌ام و ایده‌ای که همیشه در سر داشتم بودن در اینجا بود. اگر رئیس باشگاه این اجازه را به من بدهد، می‌خواهم در رئال بازنشسته شوم. از اینکه قرار است به عنوان کاپیتان چالشی جدید را تجربه کنم، تشکر می‌کنم. سعی می‌کنم به صادقانه‌ترین شکل ممکن به وظیفه‌ام به عنوان کاپیتان عمل کنم. عشقی که هواداران به من دارند یکی از دلایل اصلی ماندن در رئال بود که البته من هم علاقه‌ای مشابه به آنها دارم.

کاپیتان رئال در پایان تأکید کرد: دور از احترام بود که از مذکرات با باشگاه کنار بکشم. در طول دوران حرفه‌ای‌ام در رئال‌مادرید هر کاری که می‌توانستم برای این باشگاه انجام دادم و در طول پنج سال دیگر هم همین کار را انجام خواهد داد. همه ما به مطالباتی که از باشگاه رئال می‌شود واقف هستیم ولی حاضرم مسئولیت‌هایم را بر عهده بگیرم تا تمامی مادریدی‌ها را خوشحال کنم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت