خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / گزارش تمرین آبی پوشان؛ بازگشت نصف و نیمه کرار به تمرینات/ پورحیدری و شهبازاده غایب بودند

گزارش تمرین آبی پوشان؛ بازگشت نصف و نیمه کرار به تمرینات/ پورحیدری و شهبازاده غایب بودند

گزارش تمرین آبی پوشان؛


بازگشت نصف و نیمه کرار به تمرینات/ پورحیدری و شهبازاده غایب بودند

هافبک عراقی استقلال پس از مصدومیتی که در بازی مقابل ذوب‌آهن برایش پیش آمد و پس از سه روز غیبت، امروز تنها ۲۰ دقیقه با استقلالی‌ها تمرین کرد. به گزارش خبرنگار مهر، تمرین عصر روز دوشنبه استقلال با حضور بیش از ۲۰ تماشاگر در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی برگزار شد که حواشی این تمرین را در زیر می‌خوانید:
* جاسم کرار پس از مصدومیتی که در بازی ذوب‌آهن برایش پیش آمد، امروز در تمرین آبی‌پوشان حاضر شد و پس از ۲۰ دقیقه تمرین انفرادی با مربی بدنساز تیم، زمین شماره دو را ترک کرد.
* یعقوب کریمی به دلیل گرمازدگی و با نظر کادر پزشکی تمرین نکرد و به رختکن رفته و استراحت کرد.
* با توجه به دیداری که روز جمعه استقلال مقابل هم نام اهوازی خود دارد و با توجه به گرمای شدید اهواز، کادر فنی صلاح دانستند که تمرین امروز را یک ساعت زودتر برگزار کند تا بازیکنان به شرایط هوای گرم عادت کرده و مقابل استقلال اهواز از لحاظ بدنی مشکل پیدا نکند.
* وحید طالب‌لو و سیدمهدی رحمتی ۳۰ دقیقه زودتر از سایر بازیکنان همراه با حسین ترابپور تمرینات ویژه ای را انجام دادند.
* تمرین استقلال در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه هفته جاری پشت درهای بسته انجام خواهد شد.
* سرمربی استقلال با اینکه در رختکن حضور داشت اما ۱۰ دقیقه دیرتر از بازیکنان به تمرین آمد و مجید صالح و دیگر دستیاران او شروع تمرین را اعلام کرده بودند.
* سجاد شهباززاده تنها بازیکن استقلال بود که امروز در تمرین حضور نداشت.
* منصور پورحیدری حضور در اراک را به بودن در کنار استقلال ترجیح داده بود و وی برای تماشای بازی تیمش به استان مرکزی سفر کرده بود.
* در ابتدای تمرین بازیکنان ۱۰ دقیقه بدن‌های خود را گرم کرده و سپس به بازی آقاوسط پرداخته و در بخش بعدی یک فوتبال درون تیمی را برگزار کردند و در انتهای تمرین به زدن ضربات ایستگاهی و شوت از راه دور پرداختند.
* تمرین تیم فوتبال استقلال تهران در ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه به پایان رسید و این تیم فردا هم از ساعت ۱۷:۳۰ جهت دیدار مقابل استقلال اهواز در زمین شماره ۲ آزادی برگزار خواهد کرد.
* تیم فوتبال استقلال تهران از هفته چهارم لیگ پانزدهم در اهواز میهمان همنام اهوازی خود خواهد بود.

درباره MEHDI

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *