خانه / خبرهای فوتبال خارجی / ضربه دوگانه پیکه به بارسلونا
اخراج مدافع میانی تیم فوتبال بارسلونا در بازی برگشت سوپرجام اسپانیا تنها ضربه‌ای نبود که او در آستانه آغاز فصل جدید لالیگا، به آبی‌و‌اناری‌ها زد.

جرارد پیکه داور بارسلونا

ضربه دوگانه پیکه به بارسلونا

ضربه دوگانه پیکه به بارسلونا

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از آس، کارلوس ولاسکو کاربایو، داور بازی برگشت سوپرجام اسپانیا در ورزشگاه نیوکمپ که در آن بارسلونا به تساوی یک – یک برابر اتلتیک‌بیلبائو رضایت داد، در گزارش خود به اتفاقی اشاره کرده است که منجر به اخراج جرارد پیکه، مدافع میانی بارسا در دقیقه 55 شد.

جرارد پیکه داور بارسلونا

پیکه در آن دقیقه از آن بازی بر سر کمک داور به خاطر اینکه آفساید بازیکن حریف را نگرفت، داد و فریاد زد و چند هم‌تیمی‌‌اش هم به او ملحق شدند. به گزارش شبکه رادیویی کوپه اسپانیا، پیکه در اعتراض خود از الفاظی رکیکی که با آنها نه تنها به خود کمک داور، بلکه خانواده‌اش توهین شد، استفاده کرده است.

اینکه پیکه به خاطر این اتفاق با محرومیت یا جریمه نقدی مجازات شود، مشخص نیست، اما او قطعاً بازی اولی تیمش در فصل جدید لالیگا را از دست خواهد داد. پیکه در حال حاضر باید منتظر بماند و ببیند که آیا فدراسیون فوتبال اسپانیا برای او بیش از یک جلسه محرومیت در نظر خواهد گرفت یا خیر، اما طبق بند 56 قوانین انضباطی فوتبال باشگاهی اسپانیا، او به دلیل دریافت کارت قرمز، از همراهی بارسلونا در بازی برابر بیلبائو در سن‌مامس محروم است.

فدراسیون فوتبال اسپانیا از امسال مقرر کرده است بازیکنی که در سوپرجام اخراج شود، محرومیتش را نه در بازی بعدی که در این تورنمنت انجام می‌دهد بلکه در اولین بازی که تیمش در لالیگا انجام می‌دهد، سپری خواهد کرد و به این ترتیب پیکه سومین بازی تیمش برابر بیلبائو در یک بازه زمانی 10 روزه را از دست خواهد داد، هرچند ممکن است محرومیت او نه تنها این بازی، بلکه بازی‌های بعدی بارسا را هم شامل شود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *